Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Lenny652
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Lenny Phantomhive
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Czarujący, łatwo pakuję się w kłopoty, w miarę inteligentny, potrafi postawić na swoim , jednakże nie zawsze się z wszystkiego wywiązuje, bardzo interesuję się historią, lubi czytać książki, raczej przeciętny chłopak nie wykazuję się wielkim entuzjazmem oraz potrzebą pokazania się , ale też nie jest cichym pachołkiem.
Wygląd postaci: Młody chłopak, ciemno-brązowe długie kręcone włosy, ciemno niebieskie oczy,kilka pryszczy na brodzie.
Historia postaci: Byłem , zwykłym młodzieńcem z nie zbyt interesującą historią. Urodziłem się w Londynie. Żyłem w domu dziadka Henry'ego, który nauczył mnie wszystkiego co teraz umiem. Rodzice nie zajmowali się mną długo. Wszystko co potrafię zawdzięczam dziadkowi. Pewnego dnia otrzymałem list od Hogwartu , rodzice zdziwili się jedynie dziadek wiedział o co chodzi... Natychmiast zaczął mnie pakować i po krótce wytłumaczył mi o co chodzi. Wcześniej miałem jedynie chwilowe zetknięcia się z magią np. lewitująca wata cukrowa , bądź eksplodująca poczta.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi. Pozdrawiam Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak , oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#2
1. Rozpisz się bardziej z cechami charakteru twojej postaci, to co napisałeś mało go opisuje.
2. Z histori wychodzi tak samo jak i z procentow, twoja matka i ojciec byli mugolami, wiec jak moglo sie stac ze urodziles sie w czarodziejskim szpitalu?

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.
Lenny652
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016
Gryffindor

#3
Sasie18 napisał(a): (05.03.2016 16:21)
1. Rozpisz się bardziej z cechami charakteru twojej postaci, to co napisałeś mało go opisuje.
2. Z histori wychodzi tak samo jak i z procentow, twoja matka i ojciec byli mugolami, wiec jak moglo sie stac ze urodziles sie w czarodziejskim szpitalu?

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.

Już poprawiłem moje podanie.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#4
Podanie zaakceptowane.

Lenny Phantomhive zostaje przydzielony do:

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po wejściu na serwer, za pośrednictwem komendy /helpop poproś o przydzielenie rangi, podając przy tym link do zaakceptowanego podania. Miłej gry.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.