Witaj!

Podanie na Ucznia
Mati078
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
#1
Imię i nazwisko: John Melon
Miejsce urodzenia: Szpital św.Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jestem osobą bardzo towarzyską. Nie wchodzę w żadne konflikty z dziećmi. Mam szacunek do starszych. Umiem słuchać i szybko się uczę. Jestem komunikatywny i umiem działać w grupie. Angażuje się całym sobą, jak ktoś powierzy mi jakieś zadanie.
Wygląd postaci: Chłopak z rudymi krótkimi włosami , mam niebieskie oczy i kilka piegów na twarzy .
Historia postaci: Jestem czarodziejem pół-krwi. Dowiedziałem się o swoich zdolnościach po ukończeniu 10 roku życia. Moja przyrodnia mama myślała, że nie posiadam żadnych zdolności, dlatego nie mówiła mi kim naprawdę jestem. Moja mama była czarodziejką, a mój tata mugolem. Z dnia na dzień wkoło mnie dzieją się dziwne rzeczy. Na początku byłem bardzo przestraszony, bo myślałem, że magia istnieje tylko w książkach, które czytała mi babcia. Dodatkowo nikt nie mógł mnie wprowadzić w ten świat ponieważ moja mama mnie porzuciła. Nie znam żadnych zaklęć, nie wiem nawet jak za to się zabrać. Wszystko, co się dzieje, dzieje się bez moich specjalnych ingerencji.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#2
Wstrzymuję podanie,

Wszystkie cechy charakteru i wyglądu po przecinkach zamień na zdania.

Historia jest stanowczo za krótka. Opisz dzieciństwo swojej postaci, aż do wieku 11 lat. Pamiętaj o zawarciu momentu ujawnienia się mocy magicznej.

Masz trzy szanse i trzy dni na poprawę.
Mati078
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
#3
Poprawiłem moje podanie
Mati078
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
#4
Marsen napisał(a): (06.03.2016 13:33)
Wstrzymuję podanie,

Wszystkie cechy charakteru i wyglądu po przecinkach zamień na zdania.

Historia jest stanowczo za krótka. Opisz dzieciństwo swojej postaci, aż do wieku 11 lat. Pamiętaj o zawarciu momentu ujawnienia się mocy magicznej.

Masz trzy szanse i trzy dni na poprawę.
Poprawiłem podanie
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#5
Zaakceptowane,

Trafiasz do

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Zgłoś się po rangę na serwerze za pomocą komendy /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.