Witaj!

Problem z launcherem
radzioDX
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Cześć. Mam problem z launcherem. Kiedy naciskam PLAY DEMO lub PLAY (czasami mam tak czasami tak) to wyświetla mi się taki komunikat:
Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot™ Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release

Specyfikacje mojego laptopa:
Intel® Core™ i3-2350M
8GB RAM
64Bitowy system operacyjny
Nvidia GeForce GT630M
TenebrisBrent
Czarodziej




Posty: 77
Tematy: 6
Lis 2015
46
Slytherin
#2
Po pierwsze daj ss'a JVM Arguments.
Po drugie, upewnij się, że masz zainstalowaną dobrą względem twojego systemu jave.
U mnie wystarczyło odznaczyć właśnie zakładkę JVM Arguments, jednakże polecam bardziej przypisać zezwolenie do używania więcej Ramu przez jave. 
Można to zrobić wchodząc w:
Panel sterowania > System i Zabezpieczenia > System. Tam po lewej stronie wejdź w ''Zaawansowane ustawienia systemu'' a następnie w zakładce ''Zaawansowane'' naciśnij w ''Zmienne środowiskowe''.
W górnej kolumnie dodaj zmienną, w nazwie zmiennej daj ''_JAVA_OPTIONS'' zaś w wartości zmiennej ''-XmxG''

A jeśli to nie pomoże, to wejdź w:
Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Opcje zasilania > Edytowanie ustawień planu.
Tam naciśnij niebieski napis ''Zmień zaawansowane ustawienia zasilania'' a następnie wejdź w:
Dynamiczne przełączanie grafiki > ustawienia globalne i tam w obu przypadkach wybierz ''Maksymalna wydajność''.
radzioDX
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#3
TenebrisBrent napisał(a): (18.03.2016 15:08)
Po pierwsze daj ss'a JVM Arguments.
Po drugie, upewnij się, że masz zainstalowaną dobrą względem twojego systemu jave.
U mnie wystarczyło odznaczyć właśnie zakładkę JVM Arguments, jednakże polecam bardziej przypisać zezwolenie do używania więcej Ramu przez jave. 
Można to zrobić wchodząc w:
Panel sterowania > System i Zabezpieczenia > System. Tam po lewej stronie wejdź w ''Zaawansowane ustawienia systemu'' a następnie w zakładce ''Zaawansowane'' naciśnij w ''Zmienne środowiskowe''.
W górnej kolumnie dodaj zmienną, w nazwie zmiennej daj ''_JAVA_OPTIONS'' zaś w wartości zmiennej ''-XmxG''

A jeśli to nie pomoże, to wejdź w:
Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Opcje zasilania > Edytowanie ustawień planu.
Tam naciśnij niebieski napis ''Zmień zaawansowane ustawienia zasilania'' a następnie wejdź w:
Dynamiczne przełączanie grafiki > ustawienia globalne i tam w obu przypadkach wybierz ''Maksymalna wydajność''.
Jak by co mam Windows 10
TenebrisBrent
Czarodziej




Posty: 77
Tematy: 6
Lis 2015
46
Slytherin
#4
Wątpie by to było istotne, spróbuj zastosować się do tych kroków, które ci napisałem, napisz potem czy zadziałało.
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#5
Error occurred during initialization of VM

Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot™ Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release

Najwyraźniej masz zainstalowaną 32-bitową Javę (Java HotSpot™ Client VM warning - 32-bitowa, Java HotSpot™ 64-Bit Server VM warning - 64-bitowa). Zainstaluj 64-bitową Javę, skoro masz do niej odpowiedni system. Ale widzę, że założyłeś nowy wątek - ten zamykam i archiwizuję. Będziesz miał dalsze problemy, pisz o nich w JEDNYM wątku, a nie tworzysz spam na forum; takim wątkiem bez odpowiedzi dezorientujesz ludzi.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.