Witaj!

Zaakceptowane podanie na ucznia
Izabella_Evans
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2016
0
#1
Imię i nazwisko: ( Lucija Malkine  )
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: półkrwi 50 %)
Cechy charakteru: (UWAGA) Moja postac Lucija_Malkine  Chcialabym trafić do Ravenclawu. Dużo podróżuje, nie lubie zostawiać niczego na ostatnią chwilę, jestem towarzyska lubie duzo rozmawiać , nie lubie sie spóźniać, moja postac ma czarne wlosy, zielone oczy,  umie sobie radzic w trudnej sytuacji, lubie pomagac innym, moja postac lubi chodzic takze w czarnych szatach, nosi ze soba amulety na rozne okazje oraz ozdoby na wlosy, nie lubie ironii, lubie pozyskiwac wiedze, Lucija_Malkine  jest materialistą, nie lubi gdy sie denerwuje o byle co, lubi byc chwalona o zrobione rzeczy, czasami ma wrazenie ze stoji nad przepascia i nie moze z niej sie wydostac, lubi szybkie akcje, wszystko co posiada i to co osiagnela zawdziecza rodzicom za wychowanie.
Oglada filmy przygodowe, fantastyczne, ksiazki sa jej zywiolem, ale takze spacery i spotkania ze znajomymi. Nie nawidzi gdy ktos klamie oraz jest falszywy.
Wygląd postaci: ma 1,64 cm wzrostu , ma zielone oczy , nosi rozne dodatki na sobie, mieszka w Londynie, lubi przebywac na swiezym powietrzu, ubiera sie na wyjatkowe okazje w czarna szate oraz baleriniki, maluje sie ostrym makijażem,
Historia Pośtaci:
Lucija urodzia się w Londynie w szczęśliwej rodzinie jej ojciec był czarodziejem Czystej Krwii a jej matka mugolaczką,Dorastała wśród czarodziejów w jej domu magia to codzienność była.W wieku 7 lat przypadkowo strąciła wazon ze stołu.Gdy spojrzała co sie znim stało zobaczyła że się unosi pare metrów nad ziemią.Pobiegła do rodziców by im o tym powiedziec a oni powiedzieli jej czym jest Hogwart i cała ta magia.W 11 urodziny dostała list z Zamku wtedy właśnie do jej okna zapukała szarawa sowa.Odwiązała list i pobiegła do salonu gdzie siedzieli jej rodzice i razem otworzyli list.Na następny dzień zabrali ją na pokatną gdzie zakupili pierwszą jej różdżke i książki.Mijały miesiące aż wreście nadszedł czas na odjazd do zamku rodzice odwieźli ją na Dworzec Kings Cross i pożegnali się przed Expressem Hogwart i tak zaczeła się jej nowa historia.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Reklama

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak zrozumialam i przeczytalam 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Wszystko spoko ale ty opisujesz niepozorną 11 latkę idącą się dopiero uczyć o magicznym śmiecie. Zmień nazwisko i nie ma mowy o jakimś elfie.
Wstrzymane
Izabella_Evans
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2016
0
#3
GrubszyNizReka napisał(a): (23.03.2016 13:17)Wszystko spoko ale ty opisujesz niepozorną 11 latkę idącą się dopiero uczyć o magicznym kotki. Zmień nazwisko i nie ma mowy o jakimś elfie.
Wstrzymane

Izabella_Evans napisał(a): (23.03.2016 21:25)
GrubszyNizReka napisał(a): (23.03.2016 13:17)Wszystko spoko ale ty opisujesz niepozorną 11 latkę idącą się dopiero uczyć o magicznym kotki. Zmień nazwisko i nie ma mowy o jakimś elfie.
Wstrzymane


Gotowe 
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Wybacz widziałem prywatną wiadomość ale sprawdzenie mi uciekło Big Grin
W zasadzie nie ma się o co przyczepić ważne bylebyś nie znijaczyła postaci i odgrywała taki charakter jaki tutaj opisałaś. Podanie zaakceptowane, a _ pomiędzy imieniem i nazwiskiem usuwam.
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.