Witaj!

Skarga
Cassandra
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016
10
#1
Nick oskarżającego: Cassandra (to ja), niestety nie jestem aktywnym użytkownikiem - zarejestrowałam się tylko po to, żeby to napisać.

Nick oskarżonego: Macon
Powód: Plagiat (chociaż nieudolny)
Dowody: 

Jestem administratorka forum Morsmordre. Został mi podesłany niniejszy temat: http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=8378 w stopce którego znajduje się odnośnik do oryginalnego tekstu z podpisem niniejszego użytkownika. Domagam się korekty na mocy przysługujących mi praw autorskich. 

"By:


Macon"

Niestety podpis "by Macon" jest mylny, mam nadzieję, że wkrótce zostanie usunięty, a sam odnośnik poprawiony jako bezpośrednie źródło zapożyczenia tekstu, którego niestety nie możemy Wam zabronić. I mam nadzieję, że odnośnik zacznie być widoczny, a nie zepchnięty i zminimalizowany nisko pod wiadomość.  Może z podkreśleniem, że temat został lekko zmodyfikowany, bo oryginał jest pozbawiony błędów.


Proponowana kara: Nie wiem jak rozwiązujecie podobne rzeczy, ale zależy mi na poprawności przekazanej informacji. Tekst nie został napisany przez Waszego użytkownika (w związku z czym wbrew waszemu regulaminowi nie może też stać się własnością tutejszej administracji). 
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Macon zostanie upomniany i zmuszony do usunięcia waszej zawartości. Dziękujemy za zgłoszenie. Nie jesteśmy w stanie sprawdzać tego czy wszyscy są autorami tekstów pisanych przez naszych użytkowników.
Cassandra
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016
10
#3
Dziękujemy za reakcję Smile
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Źródło dodane, większe i czytelniejsze.

Wątek zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.