Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennice (Serena Waldorf)
Blaire
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 2
Cze 2015
25
#1
Imię i nazwisko: Serena Waldorf
Miejsce urodzenia: USA: Nowy York, Manhattan
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Serena to typowa manipulantka. Potrafi wykorzystać wszystkie swoje siły, żeby postawić na swoim i nie dopuścić, żeby druga osoba wygrała. Uwielbia knuć i spiskować wobec swoim wrogom. Zwykle jednak uchodzi jej to na sucho przez swój urok osobisty. Jest w stanie wmówić coś komuś, co jest nie prawdą. Mimo swojego charakterku jest tolerancyjna.
Wygląd postaci: S. jest słodką jedenastolatką o nietypowych rysach twarzy. Jej największym atutem są bardzo urocze, lekko pulchne policzki. Nos zbyt szeroki, jak dla niej. Posiada jednak pełne i wydatne usta, których nie oddałaby za nic w świecie. Serena to brunetka, którą obecnie widuje się często z opaską we włosach. Jeśli chodzi o jej budowę ciała, to nie warto się rozpisywać, ponieważ ma ona tylko jedenaście lat. Jedyne co można o niej powiedzieć to, że jest smukła i ma długie nogi. Ubiera się bardzo elegancko i z klasą, mimo wieku. Jako, że stać ją na ekskluzywne marki, nie próżnuje i nosi ubrania od nich.

Obecnie:
http://www2.pictures.zimbio.com/bg/Gossi...9iLm4l.jpg

Jakoś później:
http://37.media.tumblr.com/31d6248b3cb17...o1_400.gif
http://24.media.tumblr.com/e9c5d74059da3...r1_250.gif


Historia postaci: S. urodziła się w Stanach Zjednoczonych, w czasie miesiącu miodowego jej rodziców. Nikt nie spodziewał się, że jej matka urodzi ją akurat wtedy, więc wyjechali w podróż. Jako, że pochodziła z artystokracji, jej rodzice nie bardzo uczestniczyli w jej wychowaniu. Rodzice wyjechali do ich posiadłości, a małą Serenę zostawili z opiekunką na Manhattanie. To ona stała się jej matką, co prawda nie prawdziwą, ale dziewczynka mówiła tak do niej. Gdy jej moce ujawniły się, niania przestraszyła się i wysłała ją do Wielkiej Brytanii. Od tamtej pory rosła u boku rodziny. Nie przepadali za nią, ale czuli dumę, bo wiedzieli, że będzie Wielką Czarownicą. Gdy nadeszły jej jedenaste urodziny, pojechała z lokajem na Ul. Pokątną, gdzie zakupiła pomoce naukowe. W dzień rozpoczęcia roku szkolnego na King’s Cross dotarła sama i sama też wyjechała do Hogwartu…

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od mojej cziki (czyt. Guccis)
 
Nick na serverze: GosixHD (Mam pozwolenie na nową postać od Eryka)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? No tak, skoro to będzie już moja 3cia postać to raczej tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Wstrzymane, za dużo plotkary... Zmień imię i nazwisko, nie baw się w gwiazdę z serialu. Więcej pozytywnych cech w charakterze. Wygląd dziecka, a nie postaci z serialu która ma około 17 lat. Nie zgadzam się na to też żeby to było jakieś niewiadomo jak bogate dziecko że lokaj ją zabiera na pokątną...
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#3
Dodaje poprawe w imieniu Goski, bo ona nie moze, a poprosila mnie o to.


Valentina Waldorf


Miejsce urodzenia: Francja, Paryż.

Status krwi: 100%

Cechy charakteru: Valentina to typowa manipulantka. Potrafi wykorzystać wszystkie swoje siły, żeby postawić na swoim i nie dopuścić, żeby druga osoba wygrała. Uwielbia knuć i spiskować wobec swoim wrogom. Zwykle jednak uchodzi jej to na sucho przez swój urok osobisty. Jest w stanie wmówić coś komuś, co jest nie prawdą. Mimo swojego charakterku jest tolerancyjna. Gdy jest z przyjaciółmi potrafi zachowywać się wobec nich nawet bardzo kulturalnie; jeśli jednak przebywa z kimś, kogo nie lubi, jest zła i próbuje zniszczyć miłą atmosferę. Zdarza się, że ma zmienny humor w jednym momencie, jednak to nie jest zależne od niej. Ceni sobie przyjaciół; jest im bardzo oddana i mogłaby zrobić dla nich wszystko.

Wygląd postaci: V. jest słodką jedenastolatką o nietypowych rysach twarzy. Jej największym atutem są bardzo urocze, lekko pulchne policzki. Nos zbyt szeroki, jak dla niej. Posiada jednak pełne i wydatne usta, których nie oddałaby za nic w świecie. Tina to brunetka, którą obecnie widuje się często z opaską we włosach. Jeśli chodzi o jej budowę ciała, to nie warto się rozpisywać, ponieważ ma ona tylko jedenaście lat. Jedyne co można o niej powiedzieć to, że jest smukła. Ubiera się nietypowo. W szkolne dni ubiera szatę, jednak z widocznymi dodatkami. Natomiast gdy już nastanie dzień wolny, zazwyczaj to, co wkłada na siebie jest różowe i typowo dziewczęce.

Około kl. 2OOC

Jakoś później:

Nie znalazłam odpowiedniego zdjęcia postaci do obecnego wyglądu.

Historia postaci: V. urodziła się w Paryżu w czasie miesiącu miodowego jej rodziców. Nikt nie spodziewał się, że jej matka urodzi ją akurat wtedy, więc wyjechali w podróż. Gdy tylko jej matka ją urodziła, powrócili do Wielkiej Brytanii z dodatkowo jednym pasażerem. Tam już zajęli się jej wychowaniem. Jej ojciec wyemigrował do Niemiec w sprawach finansowych i jego obietnicą było odwiedzanie rodziny do dwa miesiące. Działo się tak przez parę lat, jednak kiedyś wyjechał i już nie wrócił. Wtedy też ukazały się pierwsze moce Valentiny. Gdy zrozumiała, że jej tata nigdy nie powróci, bo zapewne ułożył sobie życie w innym państwie, nie wiedziała co ma zrobić. Była zła, smutna w jednej chwili. Gdy jednak pierwsza łza spadła z jej twarzy na podłogę, ta się zapaliła. Na całe szczęście, jej matka była w pobliżu i szybko ugasiła ogień. V. rosła w przekonaniu, że jej życiowym celem będzie zostanie wielką czarownicą. W jej jedenaste urodziny otrzymała list z Hogwartu, a dnia następnego wyruszyła w podróż do Londynu. Tam, na ulicy pokątnej zakupiła pomoce naukowe. Natomiast pierwszego września wyjechała z domu, by zawitać na siedem lat w Szkole Magii i czarodziejstwa. Wsiadła w pociąg i…

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od mojej cziki (czyt. Guccis)

Nick na serwerze: GosixHD (Mam pozwolenie na nową postać od Eryka)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? No tak, skoro to będzie już moja 3cia postać to raczej tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Slytherin!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.