Witaj!

Podanie na uczennice
Iza5490
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci:Luna Meyer

Miejsce urodzenia:Anglia,Bristol

Czystość krwi:50%

Historia postaci:Gdy Luna miała 7lat jej rodzice się pokłócili Luna nie wytrzymała ich krzyków i uciekła na plac zabaw.Gdy siedziała na ławce karuzele zaczeły się ruszać,nawet gdy nie było wiatru.Luna była zdziwiona i szybko pobiegła do domu.Luna opowiedziała swojej matce co się wydarzyło a ona powiedziała Lunie że jest czarodziejką.Gdy dziewczynka miała 10 lat jej ojciec(mugol)umarł.Rok później
w urodziny Luny poszły na pokątną a tam kupili wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły magii.Gdy nadszedł 1 września razem z mamą poszły na peron 9 i 3-4.Luna wsiadła w pociąg i pojechała do szkoły magi i czarodziejstwa w hogwarcie.I kat właśnie zaczeła się jej przygoda w szkole.


Wygląd postaci:Luna to średniego zrostu dziewczynka(157cm) i nie za dużo waży (45kg). Ma jasną cerę a jej włosy są koloru brązowego.Oczy są małe i niebieskie.Jej nos jest mały i chudy a jej usta są także małe. Dziewczynka lubi nosić trampki i czapki z daszkiem.Nie lubi szat szkolnych.Nie raz nosi koszule lub nieraz ubiera się na sportowo.

Cechy charakteru:Luna to miła z dobrym humorem dziewczynka.Umie wszystkich rozśmieszyć a obrażonych na siebie pogodzić.Dziewczynka jest odważna i pomocna wobec innych.Nie boi się ciemności ani strasznych ludzi.Luna jest prawdomówna i przyjacielska.Umie dotrzymać słowa.Jest nie cierpliwa i wrażliwa,gdy widzi jak ktoś się znęca nie wytrzyma i pomoże poszkodowanemu
Zainteresowania:Luna lubi wszystkie sporty.jej ulubione lekcje w hogwarcie to Obrona przed czarną magią,zielarstwo,eliksiry,latanie.

Rodzina postaci
Ojciec:Fred Meyer (mugol,nie żyje)
matka:Lily Meyer(czarownica,półkrwi)



[OOC]
Nick w grze:Iza5490


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?:moja postać będzie pomagała innym,słabszym i będzie odgrywała dużo akcji.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC- In Character.Czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz np *wyjmnuje rozdzkęz szaty*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Out Of Character Czat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem, który nie jest związany z Twoją postacią(którą odgrywasz), np (zw mam obiad)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?Tak na serwerze samp

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? z Youtube

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

*Luna podchodzi do ślizgona i się pyta*
L:Możesz mi pokazać gdzie jest sala transmutacji?
O:tak!zaprowadzę cie ale nie za darmo*na jego twarzy pojawia się chytry uśmiech*
L:a co byś chciał w zamian?*sprawdza w plecaku co mogła by zaoferować ślizgonowi*
O:10galeonów*mówi chytrym głosem*
L:dobrze dam ci je *wyjmuje pieniądze z kieszeni po czym daje je ślizgonowi*
O:*odbiera galeony od Luny i mówi*Taki układ to rozumiem!
O:*przelicza galeony i krzykną*
O:Oszukałaś mnie ! miało być 10galeonow a nie 9!*jego twarz robi się czerwona*
L:żaden problem dam ci ten jeden....*po pewnej chwili mowi*każdemu może się zdarzyćpomyłka*wyjmnuje 1 galeon i daje ślizgonowi w ręke*
O:Nie obchodzą mnie jakieś przypadki*mowi głośno*
L:Zaprowadzisz mnie *mówi nie cierpliwie*
O:Tak ! chodź za mną *pod nosem mówi:co za dziecko...*





Czy przeczytałeś regulamin?Tak
(!!!)
Silexan
Mugol


 
#2
-zmnien miejsce urodzenia
-rozbuduj wygląd
-rozbuduj charakter
-akcja za krótka
-brak przykładów IC i OOC.


wstrzymane 3 dni na poprawe i 3 szanse.
Iza5490
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#3
Poprawiłam
Silexan
Mugol


 
#4
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.