Witaj!

Podanie na Nauczyciela Obrony przed Czarną Magią
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Victor Fell.

Wiek:
20 lat.

Miejsce urodzenia:
Kair, Egipt.

Wykształcenie:
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Durmstrang.

Posada, na którą aplikujesz:
Profesor Obrony przed Czarną Magią.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do Dyrekcji przyleciała sowa z listem w dziobie**

Szanowny Panie Margel.
W tym liście zamierzam przedstawić wszystkie najważniejsze powody, dla których zdecydowałem się złożyć podanie na stanowisko profesora Obrony przed Czarną Magią. Zaczynając od początku, od dzieciństwa. Obrona przed Czarną Magią to był jeden z przedmiotów, którym się fascynowałem aż nad to. Ciągle poszerzam wiedzę z owego przedmiotu, ale oczywiście nie tylko z niego. Posiadam wiele doświadczeń w nauczaniu młodych pokoleń z przeszłości. Jestem osobą dość wykształconą w tym konkretnie kierunku. Po tych kilku latach odpoczynku od szkoły, stwierdziłem, że lepiej odnajduję się w środowisku szkolnym. Przechodząc do kontaktów z młodzieżą, nie widzę w tym żadnego problemu. Potrafię się z kimś dogadać, dać bez skrupułów karę i tym podobne. Nie sądzę, aby sprawowanie pieczy nad uczniami sprawiało mi trudności, a wręcz przeciwnie. Chciał wprowadzić w życie, ciekawe i oryginalne lekcje, na których nikt nie będzie się nudził. Teoria wcale nie musi być nudna, a nawet może dorównywać praktyce i postaram się to udowodnić. Z odrobiną chęci nie tylko moich, ale także uczniów mógłbym z wielką chęcią otworzyć kółko, na których uczylibyśmy i ćwiczylibyśmy materiał rozszerzony.


Oceny z SUM'ów i OWUTEM'ów:
SUM'y i OWUTEM'y z OPCM - Zadowalający.

[OOC]

Nick w grze:
Veenq

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Bezpośredniego doświadczenia z tego serwera nie posiadam, jednak z realnego życia już tak. Prowadzę korepetycje w swojej szkole z języka polskiego, uczęszczam na teatr i zajęcia artystyczne, dzięki czemu lepiej mogę się wczuć, oraz ogólnie znam się na rzeczy, co moi znajomi by napewno potwierdzili. Oprócz tego prowadzę sesje jako Mistrz Gry w różnych systemach RPG.

Argumentacja OOC:
Mam dużo wolnego czasu w godzinach wieczornych, a najczęściej nie mam go jak wykorzystywać. Praca nauczyciela była by najtrafniejszym rozwiązaniem dla mnie. Jestem kreatywny i pomysłowy, więc nie będzie brakowało pomysłów na ciekawe akcje. Teoria wcale nie musi być nudna! Lekcje będę prowadził w jak najbardziej oryginalny sposób, aby nikt się nie nudził i także mógł odgrywać, a nie tylko zapisywać notatki. Wprowadzę też własne inicjatywny za pośrednictwem różnych programów, bądź stron internetowych. Obiecuję podchodzić do nauczania z powagą i biorę na siebie całą odpowiedzialność wiążącą się z napisaniem tego podania. Mój poziom RP jest na dość wysokim poziomie. Estetyka i ortografia także perfekto. Przedmiotem interesuję się nie tylko IC, lecz także OOC, często o nim czytam. Oprócz lekcji będę także wychodził do uczniów na korytarze i odgrywał różne akcje, tak jak to powinno być.

Nazwa Skype: veenqofficial
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Werdykt będzie po wynikach egzaminów.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
Akceptuje, oczekuj testu na skype.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
Odrzucone na życzenie kandydata
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.