Witaj!

Propozycja dla graczy
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Zwiedzałem dzisiaj mapkę i przypomniałem sobie o peronie 9 i 3/4 z którego rzadko kto korzysta i stąd moja propozycja na rozpoczęcie współpracy i urealniania rozgrywki serwerowej. Rzadko kto, albo w ogóle nikt nie odprowadza swoich dzieci IC na pociąg, żeby te dojechały do Hogwartu, bo po prostu się nie chce lub zapominają o tym, a gdyby tak zebrać się razem w rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego i zacząć wspólnie odgrywać wysyłanie dzieci do szkoły, albo odbieranie ich z niej? Stworzyłoby to pewnie całkiem fajną i magiczną atmosferę, której na serwerze niestety brakuje, bo jedyne co większość ma związane z magią to to, że rzuca zaklęcia i nic więcej, żadnej tradycji czarodziejskiej czy używania przysłów które w książce były. 
Proponuję również lekką zmianę w rozgrywce, która na pewno będzie plusem - obchodźmy święta ze świata magii, które również wprowadzą nas w ciekawą atmosferę. Nie ograniczajmy się do wbijania i siedzenia pod Trzema Miotłami, bo to oklepane - postawmy na interakcję, a na Gringotta nikt się nie będzie nudził. Co do banku, to nawet mamy możliwość odegrania wejścia do skrytki, zobaczenia co w niej jest, schowania ewentualnych przedmiotów czy galeonów, a nie tylko /bank wplac/wyplac/stan. 

Wątek stworzony dlatego, że ostatnio coraz częściej słyszę, że jest nudno na serwerze i dorośli nie mają co robić, ależ mają - po to otwarty jest Uniwersytet Magiczny żeby spędzać w nim ciekawie czas. Jakby mi się coś jeszcze przypomniało to dopiszę Tongue
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#2
Jestem Za Wink
Pingwin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 10
Lis 2015
Ravenclaw

#3
ja tez
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#4
Pomysł bardzo dobry, ale nie można zmusić graczy, żeby danego dnia, o danej godzinie i danej minucie wbili na serwer, po czym odprowadzili na peron swoje dziecko/dzieci. Ostatecznie pomysł ten mógłby być zostać zrealizowany, ale musiałby przejść małe poprawki podczas, gdy administracja będzie go wcielać w życie.

Jestem ZA
Silexan
Mugol


 
#5
Czemu piszecie że jesteście za, dogadujcie się zamiast tego już na skypie gdzieś na fajne akcje? xD Po prostu zacznijcie odgrywać cokolwiek, zgadajcie sie wspólnie. Administracja wam nie bedzie akcji pod nos podtykać.. Wy to musicie wcielać w życie a nie oni.

Admin RP nie napisze wam "A teraz musicie odegrać odprowadzenie dziecka na peron". I co, wtedy jak posłuszne baranki wszyscy odegrają. Ehee..

Co do świąt czarodziejskich.. jest spis tylko każdy go olewa. Macie link. http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2509
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#6
Kiedyś stworzyłem propozycję dotyczącą wspólnego jechania przez uczniów do Hogwartu (de facto siedzenie przez jakieś 30 minut w zamkniętym pociągu)i żeby pociąg wyjeżdżał o konkretnej godzinie i już więcej nie dowoził, tak żeby było jak w HP że się tam zapoznawali i tak dalej, ale nie pamiętam czemu odrzucili Tongue
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#7
KrzychuPL napisał(a): (05.04.2016 16:41)Pomysł bardzo dobry, ale nie można zmusić graczy, żeby danego dnia, o danej godzinie i danej minucie wbili na serwer, po czym odprowadzili na peron swoje dziecko/dzieci. Ostatecznie pomysł ten mógłby być zostać zrealizowany, ale musiałby przejść małe poprawki podczas, gdy administracja będzie go wcielać w życie.

Jestem ZA

To jest właśnie mentalność graczy - do wszystkiego im potrzebna administracja, najlepiej się pytać jeszcze czy trzeba nanieść jakieś poprawki przy akcji podcierania się po kupie. Nonsens, a po drugie - tu nie ma co być za, bo to tylko propozycja do graczy żeby zaczęli grać trochę bardziej jak w książce.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
czarekPL napisał(a): (05.04.2016 17:06)Kiedyś stworzyłem propozycję dotyczącą wspólnego jechania przez uczniów do Hogwartu (de facto siedzenie przez jakieś 30 minut w zamkniętym pociągu)i żeby pociąg wyjeżdżał o konkretnej godzinie i już więcej nie dowoził, tak żeby było jak w HP że się tam zapoznawali i tak dalej, ale nie pamiętam czemu odrzucili Tongue

Mega pomysl.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#9
JESTEM ZA
Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#10
Jak już napisał Avian, tu nie ma co składać się "za" tylko zacząć odgrywać. Jeżeli sądzicie, że ten wątek jest dla administracji, i żeby Oni musieli motywować graczy do odgrywania akcji, to jesteście w błędzie i w ogóle po co tu gracie. Skoro tak było w książce do wg. mnie naturalne powinna być akcja u wszystkich uczniów, że odgrywają sobie rodziców/opiekunów, chyba że rodzicem/rodzicami/opiekunem/opiekunami jest gracz. Te wasze komentarze typu "za" nie mają najmniejszego sensu. Skoro ktoś musi was motywować do odgrywania akcji to co wy tu robicie? Równie dobrze możecie iść na pierwszy lepszy serwer Minecraft niekoniecznie z zasadami RolePlay i sobie grać skoro nie odgrywacie akcji gdy nikt wam nie karze. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.