Witaj!

Propozycja Hogwart
Silexan
Mugol


 
#1
Mam kilka propozycji dotyczących zamku.

1. Nie wiem czy się da ale fajnie by było gdyby co jakiś czas znikał któryś z fragmentu schodów a potem znów pojawiał. W taki sposób by w niektóre miejsca dało się nimi dojść tylko w określonych godzinach.

2. Po godzinie 22 żeby na schodach i korytarzach gdy chodzimy na czacie pojawiał się komunikat że słychać kroki. Ale tylko dla tych co również są na schodach i mogli by to usłyszeć.

3. Żeby podczas przechodzenia koło obrazów były akcje typu **Postać z obrazu powiedziała Ci dzień dobry** **Postać z obrazu zapytała o godzinę.**.  A po 22 żeby kazały np. zmykać do dormitorium.

4. W różnych miejscach w zamku gdy koło nich przejdziemy pojawiał się komunikat **z ściany wyleciał duch** albo **możesz usłyszeć pisk szczura.**, **czujesz na sobie wzrok**

Myślę że byłoby to fajne urozmaicenie i dodałoby trochę klimatu do zamku. Takich rzeczy można wymyślić oczywiście więcej Tongue

Z innych propozycji to może że gdy stoimy na deszczu albo wejdziemy do wody to niech pisze że nasza postać jest całkiem przemoknięta. I póki się nie osuszymy to co jakiś czas pojawia się ten komunikat. Wiem że gracze powinni to sami odgrywać lecz często o tym zapominają.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
1. Raczej nie potrzebne, bo wystarczy Spongify, albo Carpe_Retractum i i tak się wszędzie dojdzie. Nie

2. Spoko pomysł, ale pewnie ciężki do napisania, mimo wszystko Tak

3. Tylko w miarę rzadko, bo będzie to mogło być denerwujące, Tak

4. Doda sporo klimatu, Tak
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#3
Wszystko ZA, aczkolwiek uważam że większość osób i tak będzie olewać takie akcje skierowane w naszą strone od NPC
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
1. Było by to całkiem dobre urozmaicenie, tylko. Gracz przebywający obecnie na schodach, które nagle znikają mógłby zginąć. Trzeba byłoby to zrobić tak, aby schody nie znikały w czasie, gdy ktoś na nich stoi, co z pewnością byłoby trudne.
2. Kroki... Nie sądze, by dało się usłyszeć czyjeś kroki z podnóża schodów na ich szczycie. Dodajmy też fakt, że gdy idziemy słyszymy też własne kroki. Według mnie, nie potrzebne, bo wystarczy mieć dzwięki na 100% i kroki słychać.
3. Fajne by to było, gdyby jednak po pierwsze. Obrazy nie mówiły ciągle "Do Dormitorium" albo "Dzień dobry uczniu". Zróżnicowanie zdań aby obrazy się ciągle nie powtarzały. Ponad to, fajnie by było, jakby były wprowadzone jakieś akcje przechodzenia postaci z jednego obrazu do drugiego. No i co napisał @up - bez spamu.
4. Co do szczurów, jakiś innych gryzoni, czy coś w tym stylu jestem za. Aczkolwiek co do duchów - nie. Nie po to Administracja RP udostępniła konta tymczasowe duchów, aby ich nie było, a uważam, że akcja z graczem odgrywającym ducha jest o wiele lepsza niż akcją zapisaną skryptowo.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#5
1. I tak każdy będzie to olewał i miotłą przelatywał
2. Nie mam zdania
3 i 4. Prędzej czy później większość graczy będzie to ignorowała

Co do propozycji o przemoknięciu: myślę, że to będzie denerwować graczy, jak kiedyś złamanie nogi
Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#6
1. Każdy by se znalazł jakiś sposób żeby to przejść
2. Po kiego?
3. Sądzę, tak samo jak kolega wyżej (czarekPL)
4. Wkurzało by to, takie samo zdanie jak czarek ;P
Jestem całkowicie Przeciw
EviT
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 14
Gru 2014
Gryffindor

#7
Wszystko za, Sil na propsie.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#8
Jestem Za, jednakże bez spamu na chacie i powtarzania się (Co chyba jest dość trudne) i będzie ok.
Pingwin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 10
Lis 2015
Ravenclaw

#9
dla mnie spoko
Fixii
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 10
Sie 2015
20
Slytherin
#10
Z tymi schodami to mogło by być tak że, gdyby nie było schodów to mogłyby przejście blokować te "niewidzialne klocki".
To by wtedy uniemożliwiło np. przelatywanie miotłą, bądź używanie zaklęć typu Spongify.
Ale tak to Z i a.
Jak ja okazuje tobie miłość:
                                                                                                                          [Obrazek: http://i.pinger.pl/pgr284/5f01a870000754c75087f91a]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.