Witaj!

[Pielęgniarz/Woźny] Podanie
Silexan
Mugol


 
#1
Imie i nazwisko: Silexan Gingerblade

Wiek: 17

Miejsce urodzenia: Severwood , Wielka Brytania
Historia postaci: (Minimum 12 rozwiniętych zdań):

Przed Hogwartem


Klasa Pierwsza

Klasa Druga

Klasa Trzecia


Dorosłość


Wygląd postaci: (Minimum 10 rozwiniętych zdań):

Silexan należy do ludzi wyglądających po prostu normalnie, i słowo normalnie najlepiej go opisuje. Nie jest zbyt wysoki, ani zbyt niski – ot niecałe 180 cm wzrostu. Budowa jego ciała także jest normalna, nie jest zbyt chudy ani zbyt gruby. Umięśnienie jego ciała w ostatnim czasie rozwinęło się dzięki częstym ćwiczeniom. Wygląd jego twarzy także nie jest nadzwyczajny. Oczy ma szare, nos średniej wielkości zaś włosy ciemno brązowe. W jego twarzy wyróżniają się jedynie ślady pazurów na policzku które ma już od pewnego czasu. Jego uśmiech często wygląda na złośliwy, mimo iż taki nie jest. Jego cera jest jasna, z powodu że jego rodzina wywodzi się z Anglii. Na pierwszy rzut oka może wydawać się delikatny.


Cechy charakteru: (Minimum 10 rozwniętych zdań):

W raz z wiekiem mocno zmienił się charakter Silexana. Przestał być wiecznie uśmiechnięty, a zaczął nabierać powagi. Przestał się także interesować wszystkim i wszystkimi co dzieje się dookoła niego, jednak wciąż nie lubi gdy ktoś jest ciekawski w stosunku do niego. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę i przyjaciół którym jest gotów pomóc w każdej chwili w każdy możliwy sposób. Po kilku sytuacjach w życiu zaczął dostrzegać cierpienia ludzi dookoła siebie i nawet jeśli jest to osoba mu nieznajoma stara się jej pomóc. Zaczął też zauważać że za swoje nieodpowiednie zachowanie trzeba ponosić konsekwencje. Co więcej, jeśli zrobi coś źle jest gotowy ponieść konsekwencje i nie unika ich. Stał się poważniejszy, można powiedzieć że dorósł, jednak to nie będzie do końca prawda. Prócz tego jest bardzo wrażliwy. Jednak ta ostatnia cecha zaczyna u niego zanikać z różnych przyczyn.

Wykształcenie:

Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Ukończone szkolenia aurorskie.

Posada na jaką aplikujesz: Pielęgniarz/Woźny

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?: (Minimum 7 rozwiniętych zdań):



Ponieważ potrafię się przyłożyć do tego co robię i poświęcić się pracy w stu procentach.  Jako pielęgniarz potrafiłbym pomóc młodym czarodziejom dzięki wiedzy którą przekazali mi nauczyciele tej placówki. Zostałem dobrze wykształcony z zakresie eliksirów czy też leczniczych roślin. Ponadto u mnie w domu magia lecznicza była zawsze obecna z powodu zawodu ojca – Conchobara Gingerblada który jest lekarzem w Mungu. Więc można powiedzieć że na co dzień widziałem jak magia leczy i jak jej używać. Ponadto chciałbym pomagać społeczeństwu na wielu płaszczyznach, w chwili obecnej już wspomagam ochranianie go, a chciałbym jeszcze móc leczyć.

Jako woźny mógłby obiecać przede wszystkim sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Nie boję się pracy którą można nazwać fizyczną. Moim głównym argumentem w tej części jest fakt że kształciłem się w tej szkole i znam ją na wylot, co pomogłoby mi w bardzo dobrym wykonywaniu obowiązków.  


[OOC]



Nick w grze: Silexan
Czy jest to multikonto?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu, jeśli tak to jakie: Chyba nie dotyczy
Jak oceniasz swój poziom RP? W porywach 6/10 będzie.
Nazwa Skype: Wszyscy posiadają.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Dopuszczony do rozmowy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.