Witaj!

[Propozycja] Hapel spawn
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#1
Witam wszystkich,jak zobaczyłem na jednej serii prowadzonej przez "Robi" że gre zaczyna się odrazu przy Dziurawym Kotle(Tak przynajmniej było na filmie) wpadłem na pomysł,aby urozmaicić gre.W sensie aby gra nie zaczynała się tam gdzie wspomniałem,tylko aby gracze zaczynali na Little Whinging czyli tam gdzie główna postać Harry Potter,i aby w domu,w pokoju postaci znajdował się list z Hogwartu.I z Little Whinging postać zaczynała przygode.W domu naprzykład mogli by być npc,tam rodzice itp.I to by dodało większej "moim zdaniem frajdy" i dodało fajną atmosfere.To jest tylko moja propozycja więc proszę nie hejtujcie że głupi pomysł,tylko wypowiedzcie się na ten temat.Można by było dodać jakieś fajne inne "bajery".
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#2
Miałem do tego mieszane uczucia ale ostatecznie ja jestem Za. Pomysł całkiem fajny tylko moim zdaniem bez tych rodziców. A ogólnie to jest okej. Szczególnie z tym listem. Tylko że w takim domu powinien znajdować się informator dla nowych graczy.
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#3
JogurcikPL napisał(a): (11.04.2016 19:07)
Miałem do tego mieszane uczucia ale ostatecznie ja jestem Za. Pomysł całkiem fajny tylko moim zdaniem bez tych rodziców. A ogólnie to jest okej. Szczególnie z tym listem. Tylko że w takim domu powinien znajdować się informator dla nowych graczy.

Dzięki że popierasz moją propozycje,oczywiście technicy mogą to zrobić jak chcą,ale informator byłby bardzo przydatny i tam gdzie by się zrespili był by odrazu,i poinformował o wszystkim.Nie wspomniałem o tym,mój błąd.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
Już nowi gracze nie potrafią trafić samemu z ulicy (przy Dziurawym Kotle) na Pokątną. Po co jeszcze utrudniać im ten początek?
Informatot jest też na Pokątnej itp., a jednak niektórzy i tak nie rozumieją, co on do nich mówi.
Dostanie sie z powiedzmy Little Hangleton jest niemożliwe bez proszku fiuu. Skąd mają go zdobyć? Będą spamić na /helpop Admin tepnij mnie na Pokątną?
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#5
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Czyli wszyscy uczniowie od teraz będą pochodzić z Little Whinging

No super fajnie fajnie

Daje okejke
EviT
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 14
Gru 2014
Gryffindor

#6
Zajebiste! Big Grin Propsy, ale jakby były tabliczki teleportujące - jak na starym spawnie. Mega takie coś, nieskończony list w skrzynce czy coś, jak najbardziej za!
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#7
Zdecydowanie jestem na nie. Dlaczego? Większość pierwszoroczniaków trafia do gry w trakcie roku szkolnego. Ich postacie w IC uczą się w szkole od rozpoczęcia roku szkolnego. Zamiast urozmaicać początek gry poza Hogwartem, powinniśmy zastanowić się jak urozmaicić go w Hogwarcie, bo to, że gracz przybywa w trakcie roku z pokątnej, czy z Little Whinging jest i będzie nadal dla niego mylące, co rujnuje z początku wiele akcji. Mam tutaj na myśli między innymi ciebie. Dzisiaj pytałeś o imię uczennicę, z którą twoja postać IC chodzi do tej samej klasy od dwóch lat.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#8
Na NIE
Nie wiem, czy wszyscy maja rodzicow IC w Little Whinging. A co jesli ktos mieszka w Irlandii, Szkocji?
A co do wypowiedzi Jasona- wiesz, nie wszyscy sa odwazni i nie musza sie kolegowac ze wszystkimi, ktorzy sa w tej samej klasie. No w normalnej szkoke, to rozumiem bo wszyscy sie znaja. Ale w Hogwarcie- Harry tez nie znal wszystkich ze swojej klasy.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#9
"Ale w Hogwarcie- Harry tez nie znal wszystkich ze swojej klasy." Tak. Nigdy nie widywał ich na lekcjach ;_;
Krzychu, skończ ze swoimi zbędnymi komentarzami, lub zastanów się głębiej nad tym co piszesz, bo tylko się pogrążasz.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#10
Nie wiem, gdzie powiedzialem, ze nie widywal ich na lekcjach.
I nawet nie waz sie kontynuuowac tej wypowiedzi. Ten watek dotyczy czego innegom a ja jednorazowo cos dodalem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.