Witaj!

/pobudka oraz ,,nie lubie''
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#1
1. Chciałbym aby były dwie wersje pobudki. Jedna działałaby podczas ciszy nocnej, a druga w dzień. Można by ustawić że normalnie nas teleportuje np. pod Wielką Salę, a po 22 w dormitorium.
Żeby pobudka działała tylko podczas ciszy nocnej, a poza nią żeby normalnie się logować tam gdzie się było poprzednio.

2. Kiedy polubimy czyiś post przycisk ,,Nie lubię" nic nie robi więc naprawcie to.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Nie jest zepsuty po prostu nie można nie lubić czyjegoś postu ;-/

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#3
Jestem Przeciw. Z tego co zrozumiałem miało by nas teleportować po 22 drugiej do dormitorium, lecz to wszystko zależy od IC. Załóżmy że odgrywam akcje z innym graczem, z innego domu i nagle mnie teleportuje w środku odpisywania. Nie uważasz że byłoby to dziwne?
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
JogurcikPL napisał(a): (15.04.2016 13:50)Jestem Przeciw. Z tego co zrozumiałem miało by nas teleportować po 22 drugiej do dormitorium, lecz to wszystko zależy od IC. Załóżmy że odgrywam akcje z innym graczem, z innego domu i nagle mnie teleportuje w środku odpisywania. Nie uważasz że byłoby to dziwne?

Zamiast durnie nabijać posty dowiedz się o czym jest sama propozycja...

Na serwerze funkcjonuje system pobudki. Polega on na tym, że jeżeli gracz nie wchodzi do gry ponad 20-30 minut(nie wiem ile dokładnie), to gdy wejdzie na serwer zostanie zespawnowany w miejscu przez niego wyznaczonym komendą /pobudka(głównie ma to przeciwdziałać łazikom nocnym, którzy tłumaczą to tym, iż weszli dopiero co do gry). Ustawiasz pobudkę w dormitorium i wiesz już, że nie będzie sytuacji, w której zalogujesz się o niewłaściwej godzinie w niewłaściwym miejscu...

Co do samej propozycji, to jest to bzdura i zwykła prośba o teleportację.
Wcześniej już wymieniłem do czego służy pobudka i nie jest ona żadnym skrótem, by tylko nie musieć poruszać się po zamku.

Jestem absolutnie przeciwny, gdyż przejście z dormitorium do WS nie jest niczym nadzwyczajnym.

Co do drugiej propozycji - jak najbardziej za, ale nie jest to raczej kwestia głosowania za/przeciw.
To musi zostać naprawione, bo nie działa (dla sprawdzenia polajkowałem post Czarka i nie mogę go odjalkować).
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#5
Aktualizacja pierwszej propozycji
Deleted
Mugol


 
#6
Problem z przyciskiem Lubię to... został naprawiony, zaś co o pobudki - system jest wciąż rozwijany, tak aby być naprawdę komfortowym udogodnieniem.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.