Witaj!

Podanie na ucznia - Pinal
Fegar
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Pinal Rodriguez

Miejsce urodzenia: Liverpool
Czystość krwi [10%,25%,50%,100% pamiętaj że przy tym ostatnim podanie musi być idealne]: 25%

Historia postaci [Opisujesz do momentu pójścia do Hogwartu, czyli do 11 lat. Nie zapomnij opisać momentu ujawnienia się magii u twojej postaci. Nie powinna być krótsza niż 5 złożonych zdań ]:

Sam początek jego życia był ciężki , gdy się urodził miał chorobę przez którą chorował przez pierwszy rok życia .Pinal jak każdy inny dzieciak w jego okolicy żył w wielodzietnej rodzinie . Miał starszego brata , który był magiem . Jego mama nic nie robiła , a tata był czarodziejem . Jego mama wychowywała go do 5 roku życia .Pinal miał co tylko zechciał . Miał kupe ciuchów . Chodził do szkoły i był bardzo dobrym uczniem . Wiódł spokojne życie , posiadał szczęśliwą rodzinę .Pewnego słonecznego dnia kiedy Pinal wraz z bratem grali w baseball'a, Pinal odpił piłkę kijem i nagle piłka zatrzymała sie w miejscu. Mógł nią kontrolować i robić co tylko chciał . Jego brat był podekscytowany . Następnie Pinal pobiegł do taty czarodzieja i opowiedział o tej sytuacji . Tata opowiedział mu o Hogwarcie i o magii . W dniu 11 urodzin Pinal dostał list z Hogwartu ,w którym napisane było , ze został przyjęty do szkoły magii i czarodziejstwa . Pinal pożegnał się z rodziną i wyruszył na peron 9 i 3/4, lecz przed wyjazdem udał się na ulicę Pokątną i kupił sobie : różdżkę , płaszcz, eliksiry i miotłę i wyruszył do szkoły magii w Howgarcie z nadzieją ze dołączy do Ravenclaw

Wygląd postaci: Pinal jest podobny do brata Minela . Pinal ma blond włosy i niebieskie oczy .Ma długie i rozległe do siebie brwi . Ma smukła twarz i około 148 cm wzrostu i warzy 40 kilo . Lubi ubierać się w jeansy , ciemne koszulki i długie trampki . Ma duży nos i nosi bluzy z kapturem . Ma przyległe uszy i jasno czerwone usta . Pinal jest dość chudy i lubi nosić przy sobie łańcuszek , który przynosi mu szczęście . Często nosi okulary .

Cechy charakteru: Moja postać jest bardzo miłą osóbką . Lubi pomagać innym . Jest nieśmiały ,ma miękkie serce . Jego największym atutem jest to , ze uwielbiają go dziewczyny . Jest bardzo ciekawski i stanowczy . Ma poczucie humoru i bardzo lubi się smiać .Jest uparty i lubi stawiać na swoim . Jest arogancki i emocjonalny. Chłopiec jest koleżeński i bardzo rozgadany . Pinal nosi przy sobie mały plecak i mieści w nim wszystko . Pinal dość szybko się męczy , ale stawia sobie wysokie cele . Pinal w przyszłości chciałby zostać piłkarzem .

Zainteresowania: Pinal lubi grać w piłkę nożną , czytać książki . Lubi bardzo uczyć nie nowych rzeczy np. latanie na miotle . Słucha dużo muzyki i lubi przy tym śpiewać. Lubi długo się kąpać i długo spac . Pinal chciałby nauczyć się obrony przed czarną magią .

Rodzina postaci:

Marina Rodriguez - Mama
Monto Rodriguez - Tata
Minel Rodriguez - Brat

OOC]
Nick w grze: Fegar

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?

Będzie ona ambitna, chętnie pomaga innym graczom . Będzie taka jak w opisie . Będzie chętnie uczęszczać na zajęcia i uczyć sie nowych rzeczy .

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:

IC, czyli "In Charakter". Piszemy,gdy chodzi nam o naszą postać. Np. *uśmiecha się*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:

OOC,czyli "Out of Charakter". Piszemy, gdy chodzi nam o życie realne.Piszemy to w nawiasach - np. "(Zaraz wracam,obiad)".

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?

Tak grałem na serwerze GTA .

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Od kolegów

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

*Pinal po wyjściu z wielkiej sali zorientował się że jest już spózniony na lekcję transmutacji,dosyć niedaleko niej zobaczył trzech uczniów zdecydował się że zapyta się o drogę krukonki*
[P]: Może powinienem wybrać kogoś innego,ona wygląda jak by miała głowę w chmurach i pewnie nie będzie można się z nią dogadać. *Powiedział cicho do siebie*
[B]: Hej,ty ! *Powiedziała podniesionym głosem dziewczyna*
[P]: Mówiłaś do mnie ? *Zrobił pytającą minę*
[B]: Tak mówiłam do ciebie,słyszałam co o mnie mówiłeś i wcale nie mam głowy w chmurach i nie myślę o niebieskich migdałach. *Widać było zdenerwowanie na jej twarzy*
[B]: Jeśli już udało ci się zwrócić moją uwagę mogę ci pomóc,a więc o co chodzi ?
[P]: Przepraszam jeśli cię to uraziło.Muszę szybko dostać się do sali Transmutacji,jestem już spózniony a nie wiem gdzie ona jest.
[B]: Na prawdę nie wiesz gdzie ona jest ? *Zrobiła pytającą minę* Nieważne,sala Transmutacji jest niedaleko chodz za mną zaprowadzę cię.
[P]: Uff,kamień spadł mi z serca.*Widać było ulgę na jego twarzy*
**Chłopiec i dziewczyna dotarli do korytarza z którego było widać już salę Transmutacji **
[B]: Tam na wprost jest sala Transmutacji,widzisz?
[P]: Tak widzę,naprawdę nie wiem jak mogłem nie wiedzieć że ta sala znajduje się tak blisko *Powiedział to ze zdziwieniem*
[P]: Dziękuje ci bardzo za pomoc. *Uśmiechnął się*
[B]: Nie ma za co,ja już muszę lecieć pa.
[P]: Pa.
[P]:*Pinal wszedł spózniony na lekcję Transmutacji*

Czy przeczytałeś regulamin? : TAK! Akceptuję!!!


Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania!!!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie na serwerze jest za dużo osób z Londynu a w Wielkiej Brytanii jest wiele pięknych miast do wyrobu. W Historii nie podoba mi się to o tej "magicznej książce która latała".. Najlepiej usuń to i dodaj coś jakieś lepsze ujawnienie się mocy magicznej, pamiętaj że ta objawiał się tylko w przypływanie silnych emocji takich jak gniew, radość czy strach. "A tata był kowalem , zarabiał duże pieniądze", praca kowala teraz nie jest popularna a co dopiero w 2040 roku, było by dobrze jakbyś to zmienił. Wygląd i charakter postaci jest za krótki, rozpisz go jeszcze trochę. Usuń to o tym, że jest Atrakcyjny, nikt nie jest idealny. Akcja IC jest stanowczo za krótka, rozwiń ją bardziej dodaj do niej więcej Akcji, ruchu i mimiki.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Fegar
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015

#3
C4mp3r napisał(a): (04.02.2015 19:42)
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie na serwerze jest za dużo osób z Londynu a w Wielkiej Brytanii jest wiele pięknych miast do wyrobu. W Historii nie podoba mi się to o tej "magicznej książce która latała".. Najlepiej usuń to i dodaj coś jakieś lepsze ujawnienie się mocy magicznej, pamiętaj że ta objawiał się tylko w przypływanie silnych emocji takich jak gniew, radość czy strach. "A tata był kowalem , zarabiał duże pieniądze", praca kowala teraz nie jest popularna a co dopiero w 2040 roku, było by dobrze jakbyś to zmienił. Wygląd i charakter postaci jest za krótki, rozpisz go jeszcze trochę. Usuń to o tym, że jest Atrakcyjny, nikt nie jest idealny. Akcja IC jest stanowczo za krótka, rozwiń ją bardziej dodaj do niej więcej Akcji, ruchu i mimiki.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.

poprawione!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Może być - Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.