Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia POPRAWIONE
__Craft__
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Paul Lay
Miejsce urodzenia: Londyn,Orsett ST
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Jest mądry,zwinny i odważny. Jest chętny przygód lubi się uczyć na lekcji. Bardzo lubi się bawić z rówieśnikami.
Wygląd postaci: Ma blond włosy i jasny odcień skóry. Jest chudy i niezbyt wysoki.
Historia postaci: Mieszka z mamą taty nie ma bo zmarł przed narodzinami zmarł z powodu raka .Jak miał 4 lata to w przedszkolu nie miał zbyt wielu przyjaciół. Jak był w pierwszej klasie miał dużo przyjaciół którzy mu chętnie pomagali. Sam nie wiedział że jest czarodziejem i mama też jeszcze nie chciała mu mówić. Gdy miał już 9 lat i był w szkole kolega który go nie lubił (bo nie wszyscy go lubili) zabrał mu zadanie domowe i zaczął mu je niszczyć Paul się tak zdenerwował że nagle znikąd zaczął wiać wiatr który wywiał wszystkie kartki że wróg Paul`a zaczął uciekać. Później Paul się zapytał czemu to się stało i mama mu powiedziała że jest czarodziejem. Gdy miał 11 lat dostał list od Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Znajomy mi powiedział

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Podanie się nie nadaje do zaakceptowania, charakter taki pasuje do super bohatera a nie przeciętnego 11 latka. Opis wyglądu zawiera niepotrzebne informacje. (ubiór nie mi do niczego potrzebny) Jeśli się decydujesz uśmiercić ojca napisz w jakis sposób zmarł.
__Craft__
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2016
1
#3
Poprawione
<iframe src="//giphy.com/embed/b3VRH80wAAn28" width="480" height="480" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe><p><a href=" GIPHY</a></p>
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Niezbyt ambitnie ale może być, podanie zaakceptowane.
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.