Witaj!

Podanie na nauczyciela zielarstwa.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Roy Cliv
Wiek: 34
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa, odbyte praktyki w Hogwarcie w zakresie zielarstwa.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel zielarstwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?:

**Do dyerkcji Hogwartu przyleciała mała, brązowa sówka, trzymając list w dziobie. Gdy tylko został on odebrany, natychmiast odleciała. Całość byłą bardzo starannie napisana.**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!

Na początku chciałbym pozdrowić. Zauważyłem, że szukacie osób na nauczyciela zielarstwa, dlatego piszę to podanie. Jestem świeżo po kursach z zakresu tego przedmiotu w Hogwarcie. Bardzo interesuję się tym przedmiotem, sądzę, że jest on jednym z najbardziej interesujących. Mam już jakieś doświadczenie, jeżeli chodzi o ten przedmiot. Umiem pracować z roślinami, co też bardzo lubię robić. Prowadzę własny, mały ogród. Mam kilka pomysłów co do rozwoju tego przedmiotu w szkole, jak i ogólnym zainteresowaniu uczniów. Sądzę, że byłbym w stanie podołać temu zadaniu.

Z wyrażami szacunku,
Roy Cliv

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy - PO
Owutemy - Z

[OOC]

Nick w grze:
LeinadPL
Czy masz jeszcze jakieś inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie?: Tak. Prowadziłem lekcje dla każdej z klas z zielarstwa podczas kursów.
Argumentacja OOC: No więc... Zacznijmy od tego, że staram się przebywać dosyć sporo czasu na serwerze. Jestem dosyć aktywnym graczem, co bez problemu pomogłoby mi w prowadzeniu zajęć. Dodatkowo, mam zamysł, aby lekcje zielarstwa nie odnosiły się tylko do podręczników w Internecie, ani też tylko i wyłącznie zajęć teoretycznych. Zielarstwo jest to tak rozbudowany temat, że tego na pewno nie potrzeba. Ogólnie, bardzo szanuję sobie naukę biologii, co nie raz już wyrażałem innym. Chcę zainteresować uczniów tym przedmiotem, ponieważ wiele osób uważa, że jest zbędny. Nie chcę się więcej rozpisywać, bo nie ma najmniejszego sensu pisać cały czas o tym samym.
Nazwa Skype: Dyrekcja ma.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, oczekuj testu na skype.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
8,5/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
[Obrazek: tumblr_noyperwpDm1sfmnojo1_500.gif]
PRZYJĘTY
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.