Witaj!

Podanie na nauczyciela - Numerologia.
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Fred Jonathan Eddard Skeet.
Wiek:
41 lat.
Miejsce urodzenia: 
Szpital św. Munga.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Dotyczące tej posady, cztery lata uniwersytetu numerologicznego w Rosji.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Numerologii w Szkole Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji Hogwartu przylatuje brązowa sowa, trzymająca w dzióbku list. Tekst jest napisany w nim starannie, bez błędów.**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!
Po zakończeniu mojej przygody jako Inkwizytor w Waszej szkole, zauważyłem iż jest wiele wolnych posad. Szczególnie interesuje mnie posada nauczyciela Numerologii. Zainteresowanie u mnie tym przedmiotem przejawiało się już dosyć wcześnie, to chyba jest u mnie rodzinne. Czytałem o tym przedmiocie wiele książek a także wybrałem się na uniwersytet, własnie z tego kierunku. Wydaje mi się, iż jestem osobą godną na to stanowisko. Potrafię rzetelnie wykonywać swoje obowiązki oraz  posiadam duży zapał do pracy. Umiem obchodzić się z młodzieżą, a jeszcze większe doświadczenie z nią zdobyłem podczas mojej trzyletniej kadencji jako Inkwizytor. Mam wprowadzić nowe rzeczy do programu lekcji Numerologii, których nie wprowadził mój brat. Myślę iż będzie fajnie uczyć się nowych zagadnień, których nie przedstawił Godryk, które mimo to istnieją. Uczniowie będą mogli sie dowiedzieć czegoś nowego. Mogę zagwarantować także, że będe aktywnie uczestniczył w życiu tej szkoły. Przeprowadzałem także kilka zastepstw, przebywając w Hogwarcie - uczniowie nie narzekali, wiec sądze, że podołam temu zadaniu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Numerologia to przedmiot, którym się interesuje od dłuższego czasu. Mam w planach także wydać własny podręcznik. A własnie, dodając - jestem także osobą bezstronną, wiec poradziłbym sobie z każdym problemem uczniów. Jestem także raczej osobą, która też może wspomóc ucznia w trudnych chwilach psychicznych. Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na owe stanowisko i liczę, iż owy przedmiot stanie się ciekawszy - razem z moim nauczaniem. 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
SUMY - PO,
OWUTEMY - PO,
Plus także Uniwersytet Numerologiczny w Rosji, zdany pomyślnie. 

[OOC]
Nick w grze: 
MrKarMal
Czy masz jeszcze inne konta?:.
Tak, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?: 
Lekkie doświadczenie posiadam, jak wspominałem we wcześniejszej częsci - prowadziłem lekcję na zastępstwach. Myślę, że uda mi sie szybko jakoś zaklimatyzować(nie wiem jak to nazwać), a samo nauczanie raczej trudną rzeczą nie jest. Podołam.
Argumentacja OOC:* Mam obecnie dosyć dużo czasu wolnego, który właśnie z dużą chęcią poświęcam na grę na Haplu. Odgrywanie postaci nauczyciela to też jest jakieś nowe i zapewne fajne doświadczenie, którego chciałbym doświadczyć. Moje nauczanie nie polegałoby na tym, że przeprowadzę dwie lekcje i koniec - jak już sie czegoś podejmuje, to wykonuje to, co zacząłem. Najbardziej z tych wszystkich przedmiotów, które są obecnie wolne, właśnie ciągnie mnie do tego. Sam od dłuższego czasu przygotowywałem sobie "prywatnie" materiał oraz tam kilka autorskich tematów, które są fajną sprawą. Postarałbym się, aby uczniowie chętni uczestniczyli w lekcjach i nie byłby on tak mało aktywny, jak reszta przedmiotów. Samo nauczanie nie jest raczej trudnym zajęciem, zwłaszcza gdy sie ma dużo czasu i pomysł na owy przedmiot. Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Wink
Nazwa Skype: No mają wszyscy, oprócz Stelli. Zapodam w razie czego na pw.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, oczekuj testu na skype.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
Wynik: 8,5/10
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.