Witaj!

Podanie na nauczyciela latania
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Luke Stars
Wiek: 18 lat
Miejsce urodzenia: Hogsmead, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Latania
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

            Droga Dyrekcjo Hogwartu!
    Nazywam sie Luke Stars i chcialbym nauczac latania w murach tej cudownej szkoly.  Pewnie moj wiek a zarazem brak doswiadczenia stawiaja mnie w zlym swietle zwlaszcza ze mlodzi nauczyciele
dlugo nie pouczyli. Bycie nauczycielem latania to latwa i przyjemna praca jednak wymaga dopilnowania by nikomu nic sie niestalo.Uwazam ze lekcje praktyczne sa wazne a bedac uczniem zauwazylem ze wszyscy chodzili glownie na praktyke, zamierzam to zmienic. Dopilnuje tak ze uczciwosci w lidze qudditcha. Jesli chodzi o moja gre qudditcha jestem takim sobie obronca i dobrymscigajacym . Nie ukrywam ze jak kapitan qudditcha w [2 ooc] przegralem lige. Uwazam ze poradze sobie z uczniami i postaram sie zeby moi mlodsci znajomi z klas mlodszych nie mowi do mnie jak do kolegi. Mam nadzieje ze rozpatrzycie me podanie pozytywnie.
Z wyrazem szacunku Lukr Stars

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):  Gdy ja bylem w klasach 1-2 nie bylo egzaminow w z latania.



[OOC]
Nick w grze: Pawi50
Czy masz jeszcze inne konta?: PawelHP
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Niestety nie. Jednak przypatrzylem sie jak uczyli khaldia,camer, sobuto i tasumi

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Umnie nie bedzie tak latwo dostac umke. Nie bedzie tak jak ze uczen przychodzi na jedna praktyke i bam  ma umke jak napisze prosta akcje. Postaram sie zeby lekcje teoretyczne byly ciekawe i nie mowily tylko o qudditchu. Dopilnuje tak ze uczciwosci ligi qudditcha.  Startuje  na ta posade dlatego ze nie chce byc szarym czlowiekiem ktory po hogu idzie do Ministerstwa i tyle po nim.
Nazwa Skype: Stella i Modno posiadaja
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Podanie do *****, ale dam ci szansę(przynajmniej mnie rozbawiłeś).

Zgłoś się na test.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
8/10
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
[Obrazek: neville-flying.gif]
PRZYJĘTY
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.