Witaj!

Podanie na Nauczyciela Latania
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Vegard Borge
Wiek: 18 lat
Miejsce urodzenia: Oslo, Norwegia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Latania
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* To pytanie na które zapewne każdy będzie odpowiadać prostym zdaniem “Bo jestem najlepszy” lub “Bo potrafie”, lecz czy to aby na pewno dobrze uformowane słowa? Nauczyciel nigdy nie powinien, a nawet nie może popierać sie swymi umiejętnościami i do tego czuć sie przez to lepszy. Nauczyciel powinien wykładać daną dziedzine nauki i zamiast sie wywyższać, próbować by dalsze pokolenie osiągnęło ten sam poziom, albo nawet lepszy. To jest jedyny cel nauczania, nie żadne ambicje ani nic podobnego. Ja jako osoba z odpowiednim doświadczeniem po szkole chciałbym właśnie tak prowadzić swoje lekcje. Zainteresować osoby chętne do podjęcia dalszej pracy w dziedzinie latania i ostatecznie wyszlifować ich talenty. Spowoduje to że rozgrywki nie będą musiały ograniczać sie jedynie do szkoły, lecz nawet do kilku zaprzyjaźnionych szkół. Mój cel na ten przedmiot to zorganizowanie drużyny składającej sie z kilku najlepszych osób i walka o tytuł najlepszej drużyny szkolnej w latach tych a tych. Rzecz jasna liczą sie także dla mnie zasady Fair Play, więc nawet jeśli ktoś przegra, czego szczerze do siebie nie dopuszczam, będe wymagać szacunku do drużyny przeciwnej. Ostatecznie zakończę swój wywód zdaniem na temat tego, iż będę osobą nową, z nowym spojrzeniem na nauke naszego pięknego sportu. Droga dyrekcjo, licze na szansę.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Niestety ale ocena z Latania nie wlicza sie w ten okres. Jednakże z wszystkich przedmiotów które pisałem posiadałem oceny od Z w górę. Poza tym byłem szukającym i ścigającym, jak także kapitanem drużyny w czasie mej nauki w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart.

[OOC]
Nick w grze: NeverMore
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Wielokrotnie nauczałem poniektóre osoby w IC różnorakich rzeczy. Nie mogę tu tego opisywać dokładnie, lecz powiedzmy że doświadczenie w dziedzinie wykładania wiedzy posiadam. Poza tym na innym koncie byłem przez rok praktykantem i pomagałem między innymi układać pytania do testu na koniec roku. Innymi słowy tak, pewne doświadczenie pomagam
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Cóż… odpowiedzi może być pełno, ale prawdopodobnie najlepszymi będzie to że posiadam czas na taką gałąź rozgrywki, gram już na serverze przez jakiś czas więc wiem jak wygląda sprawa z systemem i jego tymczasowymi problemami, oraz co najważniejsze… Jestem osobą dosyć cierpliwą, więc wytrzymam ból ***** od niektórych, którym wynik tego a tego meczu nie będzie pasować.
Nazwa Skype: raisen99
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Podanie odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.