Witaj!

[Latanie] Podanie na nauczyciela
Chrilade
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 9
Sty 2016

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Matthew Walkerson
Wiek: 35
Miejsce urodzenia: Cardiff
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel latania
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrektora przyleciała sowa z listem**

Drogi dyrektorze!

Piszę te podanie, ponieważ aplikuję na posadę nauczyciela latania na miotle. Od zawsze interesowałem się rozgrywką w quiditcha. Doświadczenie jakieś mam, jeszcze jako uczeń przyglądałem się i uczęszczałem na lekcje latania na miotle oraz sam organizowałem kursy, które nie były takie złe i uczniowie mogę powiedzieć nawet chętnie na niego przybyli. Bardzo lubię pracować z młodymi ludźmi, tym bardziej z uczniami, którzy w większości są głodni wiedzy i chcą się uczyć więcej i więcej. 

Pozdrawiam serdecznie!
Matthew Walkerson




Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Latanie- zaliczony

[OOC]
Nick w grze: Chrilade
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Przypatrywałem się lekcjom innych nauczycieli z innego konta, czytałem różne podręczniki, a co do latania- grałem chwilowo na MŚQ oraz w Hogwarckiej lidze quiditcha.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Spędzam na serwerze bardzo dużo czasu. Posiadam aktualnie dwa konta włącznie z tym. Czasem nie wiem, jak ten czas zagospodarować, więc bez celnie szwendam się po wioskach i próbuję czasem coś ciekawego odegrać. Jednak nigdy nie zastąpi to akcji z uczniami Hogwartu, którzy raz tworzą problemy, a raz są bardzo miłymi osobami. Jak już wcześniej wspominałem czasu mam bardzo dużo (przynajmniej jak na razie), więc z tym nie ma i raczej nie będzie problemu.
Nazwa Skype: Każdy z dyrekcji posiada.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Zgłoś się na test.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.