Witaj!

[Pielęgniarz] Podanie
Chrilade
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 9
Sty 2016

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Matthew Walkerson
Wiek: 35
Miejsce urodzenia: Cardiff
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*


**Do dyrekcji przyleciała śnieżnobiała sowa, która zostawiła im list i poleciała dalej**

Droga dyrekcjo!

Piszę to podanie, ponieważ ubiegam się o posadę pielęgniarza w placówce szkolnej Hogwartu. Jestem świadom tego, iż to sumienna i ciężka praca, której trzeba poświęcić więcej czasu. Niestety nie ukończyłem żadnych studiów ani kursów w tym kierunku, jednakże bardzo interesuję się magomedycyną. Jestem w stanie poświęcić wiele czasu na to, aby pomagać medycznie uczniom, jak i nauczycielom, którzy takowej pomocy by oczekiwali. Zawsze przynajmniej próbuję zagospodarować swój czas tak, aby godziny pracy oraz życie prywatne było uporządkowane. Wiem, co to znaczy być dobrym pracownikiem, gdyż prowadzę hotel w Hogsmeade i pracuje w ministerstwie magii, dokładniej w Departamencie Transportu Magicznego jako szef komisji kwalifikacyjnej teleportacji. Mimo tego, że oceny które są podane nie są za dobre jak wiadomo człowiek uczy się przez całe życie.

Pozdrawiam serdecznie
Matthew Walkerson





Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Transmutacja- Z

Eliksiry- N

Astronomia- N

Zielarstwo- O

ZiU- Z

Starożytne Runy- N

OPCM- N

ONMS- PO
Historia Magii- N

[OOC]
Nick w grze: Chrilade
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): W realu dobrze znam się na medycynie i często oglądam seriale medyczne. Przyglądałem się także, jak wiele pielęgniarzy leczyli pacjentów (oczywiście na haplu).
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuję na tę posadę, ponieważ często się nudzę, co spowodowane jest tym, że nie zawsze są pęczki osób na serwerze, z którymi można by było poodgrywać. Ogólnie to lubię jako dorosły odgrywać z uczniakami i dziećmi, których można pouczać, pomóc, coś doradzić.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuję



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.