Witaj!

Podanie na Gajowego.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Niklas Lavenhart

Wiek:
18 lat.

Miejsce urodzenia:
Oslo, Norwegia.

Wykształcenie:
Podstawowe (Egzaminy anulowane.) + kursy aurorskie dla uczniów.

Posada, na którą aplikujesz:
Gajowy.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Magiczne stworzenia były dla mnie od zawsze ważną częścią życia. Ojciec od 5 roku życia wpajał mi jak wielką rolę grają w życiu czarodzieja. Wbił we mnie pasję do stworzeń. Obecnie co rok jeżdżę na wypady, czy to sam czy z znajomymi. Poznaję i dbam o stworzenia, jakie spotkam. Chciałbym objąć funkcję Gajowego z kilka powodów. Zacznijmy od tego, że dzięki tej funkcji mógł bym się bardziej rozwijać. Hogwart dysponuje setkami środków to rozwoju umiejętności wiedzy. Zaś w Zakazanym Lesie żyje sporo stworzeń, które mógłbym dokładniej poznać. Oczywiście dzięki tej pracy będę mógł wykorzystać swoją obecną wiedzę do pomocy w działalności szkoły. Obecnie nie posiadam innej pracy, sądzę więc, że będę odpowiedni kandydatem na to stanowisko gdyż będę mógł oddać cały swój czas na pracę w Hogwarcie. Jestem gotowy oddać całego siebie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
- ONMS W
- ZiU N
- OPCM W
- Smokologia  Z
(PS. To chyba wszystkie oceny wymagane na Gajowego.)
(PS. 2 To oceny sprzed anulowania ich.)


[OOC]

Nick w grze:
Nico

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Byłem nauczycielem na haplu, gajowym nie. Lecz mniej więcej wiem jak się sprawy mają.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Jednym z głównych powodów jest to, że po prostu na tym stanowisku jeszcze nie byłem i chciałbym spróbować czegoś nowego. Grałem na serwerze jako nauczyciel lecz jako Gajowy nie. Mniej więcej wiem z czym to się je, ale chciałbym sam to ''przeżyć''. Jeśli chodzi o moją aktywność, no to z tym problemu nie ma. Na serwerze jestem codziennie. Wyjątkiem są niektóre weekendy, ale dyrekcja o tym wie. Poza tym uważam, że gajowy to najciekawsza praca w Howarcie zaraz po nauczycielu. Uważam więc, że czeka mnie kupa interesujących akcji czy to z kadrą, czy z uczniami, czy też z jakimiś stworzeniami. Tyle ode mnie, liczę na przyjęcie mnie do kadry, dziękuję.

Nazwa Skype:
Wszyscy mają.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Spróbuj innym razem. Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.