Witaj!

Stuart Alexander Paris [Dor] Duch
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#1

[Obrazek: szlaczek.gif]
Imię i nazwisko: Stuart Alexander Paris

Data urodzenia: 27 Lutego **24 lata wcześniej**

Czystość krwi: 100%

Przynależność rasowa lub etniczna: Francuz

Miejsce urodzenia: Francja, Paryż

Aktualne miejsce zamieszkania: Ottery

Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Posada którą zajmuje: Pracownik Komisji Kwalifikacyjnej

Stan cywilny: Kawaler

Zdjęcie/Rysunek postaci:
Stuart jako dziecko:
W wieku 11-19
Teraz:
[Obrazek: szlaczek.gif]
Opis wyglądu postaci: Stuart to chłopak o dwóch różnych kolorach oczu, niebieski i brązowy. Nie nie cierpi on na heterochromie. Na ten czas mierzy 175 cm, i już chyba nie urośnie wyżej. Ma dość opaloną cerę. W pierwszej i drugiej klasie włosy miał siegające mu do szyi, do dzisiaj takich nie ma. Jest on dość szczupły, waży on 45 kg. Na swoim oku ma pewne znamię, a raczej ryse, prawie że niewidoczną. Dość rzadko się perfumuje, lecz jednak kiedyś musi, no to wtedy się psika. Chodzi on w długich szatach, bądź eleganckich ciuchach, takie jak garnitury, czy koszule.
[Obrazek: szlaczek.gif]
Cechy charakteru postaci: Charakter Stuart'a nie jest dość łatwy do opisania. Nie raz jest szczęśliwy, a nie raz po prostu czuje się samotny. Uwielbia on pośmiać się ze wszystkiego, bardzo uwielbia czyjejś towarzystwo, nawet gdy ktoś z rodziny wejdzie mu na chatę, tak niespodziewanie. Uwielbia on bardzo zwierzęta, w Hogwarcie uwielbiał ONMS, lecz także uwielbiał latanie. Od najmłodszych lat próbował, latać aż w końcu się udało, w wieku 7 lat na miotełkę dla dzieci. Jest nadal ciekawy otaczającego go świata nawet gdy jest dorosłym. Nadal uważa, że tiara przydzieliła go do złego domu.
[Obrazek: szlaczek.gif]
Historia:

Nowy Dzień:
Nauka w Hogwarcie, część 1 [OOC:1]

Nauka w Hogwarcie , część 2 [OOC:2]



Nauka w Hogwarcie, część 3 (ostatnia) [OOC:3]


Po ukończeniu szkoły.



Rodzina:
Jason Paris- Ojciec [RP] i RIP
Lily Paris Matka [RP] RIP
Matthew Paris- Syn. Największy skarb w jego życiu, za którym skoczył by w ogień.
Emily Paris- Córeczka. Traktuje ją jak księżniczkę. Kocha całym sercem.
Paula Ross Johansen - Kuzynka. Gdy wkroczyła do jego domu jako mała zmora od razu ją polubił, i traktował jak siostrę.
Nicodem White- Najukochańszy chrześniak świata.
David White- Uważa go za najmądrzejszego z trójki
Veren White (Nie wiem zbytnio jak się pisze imię, sry) - Uważa go za niedobrego, lecz fajnego dzieciaka.
Tini Johansen- Kuzynka.Dawno jej nie widział, w tym przypadku uważa że nie zgineła.
Jack Nicolas Bloom- Niby Syn, niby przyjaciel. Chciał go zaadoptować, lecz nie mógł. Nazywał go swoim synem od tak. Gdy dowiedział się o jego śmierci, dość zmienił swoje poglądy.
Samantha Gabrielle Pettersen- Kuzynka. Nie widział jej ostatnio, sądzi że umarła.
Melania Whitlock- Kuzynka. Bardzo późno dowiedział się o jej śmierci. Nic dodać więcej.
John Break- Wujek. Ten co mu chciał załatwić robotę, ale zrobił to za późno.
Tony Break- Kuzyn. Syn John'a nie widział się z nim 6 lat. Uważa że umarł.

(Jeżeli kogoś nie dopisałem to na pw)
[Obrazek: szlaczek.gif]

Relacje:

1.Najważniejsi:
Paula Ross Johansen [Paula1074]- Najlepsza przyjaciółka, niby siostra, i w ogóle fajna.
Nicodem White [Nicodem]- Najlepszy chrześniak, według Stuart'a jakiego można sobie wymarzyć.
Matthew Paris [CiastekPL]- Najlepszy Syn na całym świecie, rzucił by się w ogień, i oddał by wszystko zeby nic mu się nie stało.
Patty Charles [TheMagic]- Najlepsza była przyjaciółka, oraz była dziewczyna, niestety nieżywa. RIP
Jack Nicolas Bloom [DavidDixon] - Jedna z tych osób, które go wspierały nawet w trudnych chwilach w Hogwarcie. Zapoznali się od tak, aż do momentu jego śmierci. Stuart nigdy go nie zapomni
[*]
Seth Goolway [HPB2002] - Najlepszy przyjaciel, od początku Hoga zapoznali się i... tak do dorosłości. Wtedy Seth, zniknął, uważa że zginął.

2.Ci tak dobrze poznani:

Danny White [Adrianoski]- Niby coś o nim wie, ale nie za dużo.
Caitlin Teasel [Tenszi)- Ta inna, z którą kiedyś się widział, i uważa za dobrą kumpele.
Jonas Lavenahrt [Assasin] - Ten, którego nazywa wielkoludem. Fajny kumpel.
Micheal White [PLMrMisiek26]- Kumpel z czasów Hoga. Bardzo dawno nie widział się z nim.
Jo Pettersen [Rajder01] - Coś widział, coś słyszał. Raz pogadał i zwiedził domek, od tamtej pory go nie widział.
David White[David]- Fajny chłopak da się z nim pogadać. Uważa go za bardzo mądrego.
Veren White[Veren](Chyba, nigdy nie mogę zapamiętać nazwy)- Taki niedobry dzieciak, ale jednak go lubi.

3. Coś widział i nic nie słyszał
Chris Gingerblade[KrzychuPL]- Uważał go za dziwnego, ale później zmienił zdanie. [RIP]
Nathaniel Pristley [Ciupika1011] - Ten blondynek, który hasał po polu. Pamięta go jako ulizanego ślizgona.
(Jak kogoś pominałem to pisać)
[Obrazek: szlaczek.gif]
Ciekawostki:
- Podoba mu się jedna dziewczyna, uważa że jest już zajęta.
- Od dziecka marzył żeby przemieniać się w różne zwierzęta.
- Nie cierpi na Heterochromie
- Umie grać na dwóch instrumentach, oraz ma dobry głos do śpiewu.
- Umie się deportować
- Nie lubi wspominać, o zmarłych bliskich mu osobach.
- Kocha on wszystkie zwierzęta
- Patronus jego to Fenek. (Niestety nie znalazłem zdjęcia więc dam tylko sam wyglad zwierzęcia)
-Posiadał maczete rodową.


-Od dziecka marzył aby polatać na Hipogryfie


Umarł ale powrócił do świata jako duch.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#2
""Nicodem White- Najukochańszy chrześniak świata."

"Nicodem White [Nicodem]- Najlepszy chrześniak, według Stuart'a jakiego można sobie wymarzyć."


Heheh Heart Supi karta, leci repka!
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#3
Bardzo dobra karta, ale Chris po 1byl Gingerem, a po 2nie zyje, wiec jak mozesz zmien to.

Oczywiscie repka.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#4
Ja sie powinnam obrazić, że mnie tu nie ma :'(
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#5
Czuje się wyróżniony Big Grin
Jako jedyny jestem napisany niebieskim kolorkiem :')
Repka poleci jutro, bo za dużo już ich dzisiaj dałem Confused
Kugacz
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 2
Mar 2016
60
Slytherin
#6
Bardzo ciekawa karta nie za krótka nie za długa w sam raz. 
Standardowo - Repka
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#7
Ja jeszcze będe pisał Historie więc spokojnie, heh!

@Dodano Historie pod tytułem "Nowy Dzień", czyli Narodziny i Dzieciństwo.

Dodano kilka Ciekawostek, poprawiono wygląd karty, i dodano Napis na górze.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#8
@Ref
Dodano
-2 OOC
-3 OOC
- Życie dorosłe (50% Historii)
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#9
@Zgon
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#10
Eryk [*]  /* Sad



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.