Witaj!

Propozycja
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
Mam pewą propozycję, grałem więc na innych serwerach i z tamtąd wziął się mój pomysł.
 ALE NIE ŻE PROPONUJE PLAGIET CZY COŚ W TYM STYLU.

Czy można by było przywoływać zwierzęta i ogólnie je mieć no np komendą /woła Hermes - albo coś w tym stylu i obok ciebie pokazuję się sowa (mogła nawet by za tobą chodzić aż by wykoczył napis [Hermes chce pić albo spać) i takie coś jak piszę się listy tylko trzeba chodzić do sowiarni bo wiecie złapie się laga czy AFK'a. Jak ktoś ie chce mieć sowy to można by było zrobić że ktoś kupuje żabe i ona tam skacze gdzie wysyła się list (w harry potterze nie zabradzo brali ludzie inne zwierzęta więc niewiem co one tam robią) (By Wreszcie Uaktywnili Ten Sklep Z Zwierzętami Na Ulicy Pokątnej I By Było Można Kupić Sowe Za Tam 10/9/8/7.... Ile Tam Ustalicie Galeonów) 

Jak coś to proszę mnię poźniej nie (gnoić) że wymyślam coś źle.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Bardzo słaby pomysł Przeciw. Sowę można odgrywać IC, nie trzeba do tego robić dodatkowego pluginu.
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#3
Jest taka możliwość, nawet teraz. Możesz udać się do Hogsmeade i zakupić bodajże kulę, która  budziła sowę, a ta przez dzień wędrowała za twoją postacią. Moim zdaniem nie ma sensu rozwijać tego, ponieważ sowy, ropuchy bądź inne zwierzęta można oczywiście odgrywać za pomocą akcji. Jestem na NIE.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#4
Przeciw. Zbędny plugin, który musiał by mieć następne skrypty powodujące lagi na serwerze a i tak znudziło by się to po 10 minutach. Takiego zwierzaka (jak sowa, żaba, mysz, szczur co kto lubi ;P) możesz odgrywać na /do

Jednak, można by przywrócić i ulepszyć dawny skrypt, który miał na celu wysyłanie sów IC.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#5
Jest już takie coś ale problem jest z tym aby działało to na stałe. Można poprosić gajowego on wydaje takie zwierzaki na pare dni, ponieważ nie da rady tego ustawić na permament z tego co mi wiadomo. Jakby się dało takie coś zrobić to by było spoko, sam się bawiłem tymi pokemonami dla testów Big Grin
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#6
Proszę o zamknięcie tematu bo i tak nico z tego wyjdzie
Deleted
Mugol


 
#7
Sam pomysł, dość chaotycznie i nieprecyzyjnie przestawiony, ale można doszukać się sensu wypowiedzi. Jeśli się nie mylę, chodzi Ci o wprowadzenie skryptowych/zmechanizowanych zwierząt szkolnych (a zwłaszcza sów). Popieram taką inicjatywę.

Od dawna szukamy dobrego sposobu na komunikację in game, bo dotychczas opiera się ona wyłącznie na forumowym systemie wiadomości. Jako administrator z pewnością będę zabiegał o stworzeniu takiego systemu. Obecnie mamy system z wieloma niedoskonałościami, ale wierzę, że nasi technicy spróbują z niego coś wykrzesać.

Nie rozumiem za to opinii graczy, zważywszy, że od dawna słyszy się głosy, aby ulepszać rozgrywkę i dodawać tam więcej mechanizmów, aby maksymalnie zautomatyzować grę i ją upłynnić.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#8
Dziękuje, że ktoś chociaż zrozumiał co mam na myśli, Tylko niewiem czy inni gracze by to popierali.
Bo mogą, moją propozycję zrozumieć jak inni wyżej.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#9
@Ref Może ktoś coś powie? w tej sprawie?
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#10
Zacznij pisać po polsku, to więcej osób Ciebie zrozumie...

Zamiast płakać, że mało osób się wypowiada, to lepiej popracuj nad podstawową składnią i dziesięć razy przeczytaj napisane przez ciebie zdanie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.