Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Devon Yrell
Wiek: 36
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel opieki nad magicznymi stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Szanowna Dyrekcjo.
Od paru ostatnich miesięcy odczuwam zapotrzebowanie do tego aby nauczać młode pokolenia czarodziejów. Opieka nad magicznymi stworzeniami była u mnie utytułowana jako jeden z moich ulubionych i najciekawszych zarazem przedmiotów szkolnych. Doświadczenia może i nie posiadam lecz bez problemu dogaduję się z młodzieżą. Myślę, że z tą szkolną również uda mi się prędko dojść do porozumienia gdyż pamiętam czasy nie aż tak odległe kiedy to ja byłem jak oni. Nie oznacza to jednak, że będę szedł uczniom na rękę. Jestem wymagającym człowiekiem i jeżeli będzie najzwyczajniej w życiu nie szanował przedmiotu przeze mnie nauczanego i tym samym będzie przeszkadzał w prowadzeniu lekcji będzie liczył się ze srogą karą. Niczyim ciemiężycielem nie zamierzam być. Pokładam wiarę w młodych osobach i będę starał się przekazywać wszystko co wiem. Jeśli zobaczę, że młody człowiek się stara i odwzajemnia moja pracę, pracą z jego strony to odpowiednio będę takich uczniów nagradzał.

Z wyrazami szacunku.
Devon Yrell
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Zadowalający.

[OOC]
Nick w grze: Heban
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Czasem prowadziłem kilka lekcji i tak się składa, że z onms'u.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Ostatnio choć jest piękna pogoda za dnia to wieczorami przyjemnie też usiąść przed komputerem. Głównymi motywami do tego aby prowadzić postać nauczyciela jest chęć dalszej  regularnej rozgrywki na serwerze (W świecie dorosłych podczas roku jest mniej do odgrywania niżeli w Hogu- główny powód czemu startowałem na praktykanta) oraz chęć doznania nowych wrażeń jako, że wcześniej jedynie co mi się przytrafiło to prowadzić pojedyncze lekcje a nigdy jeszcze nauczać lekcja w lekcję każdą klasę.
Nazwa Skype: Macie.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, oczekuj na test.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
8/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
Przyjęty
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.