Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Orginal
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Lut 2016
12
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Oliver O'Sullivan
Wiek: 34 lat 
Miejsce urodzenia: Galway,Irlandia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel ONMS
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrekcji przylatuje sowa z listem w szponach**
Droga Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa!
Zobaczyłem w Hogsmeade ogłoszenie,że jest rekrutacja na stanowisko nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami.Postanowiłem kandydować na tą posadę,ponieważ uwielbiam mówić o Magicznych Stworzeniach i ich możliwościach magicznych.Chciałbym przekazywać swą wiedzę uczniom,którzy uczą się w tej szkole.Jestem osobą wierną,odważną i przyjacielską.Zainteresowali mnie tym przedmiotem moi rodzice od najmłodszych lat życia.Mam nadzieję że szanowna dyrekcja da mi szansę.
Z poważaniem i pozdrawiam Oliver O'sullivan

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną 
posadę):

                                                                        Wynik OWUTEM'ów:
ONMS- PO

[OOC]
Nick w grze: Orginal
Czy masz jeszcze inne konta?: NIe 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na kilku serwerach prowadziłem lekcje i czasami w szkole mieliśmy dodatkowe zadanie aby poprowadzić lekcję za nauczyciela.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Mam dość dużo wolnego czasu,interesuje się ONMS i opowiadać o tym przedmiocie.Gram od niedawna na postaci dorosłego i chciałbym powrócić do Hogwartu poznać jego zakamarki i tajemnice.
Nazwa Skype: 
 l.a.love_orginal
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, oczekuj na test.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Odrzucone na prośbę aplikującego
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.