Witaj!

Apelacja o UB na serwerze
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#1
Twój nick: BellaLavrence

Nick admina/moderatora który dał ci bana: Avian

Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Broń bez zgody

Czas bana: 3 tygodnie (jednak pozostał tydzień i sześć dni)

Dlaczego chcesz być odbanowany:
Chciałabym znów pograć na serwerze gdyz nie znam innych gier które mogły by mnie zadowolić. Dostałam dość ciekawie i źle zbanowana. Avian nie pozwolił mi sie wytłumaczyć. Pozwolenie o bronie pisałam. Nie zbyt wiem za co dodatkowo dostałam na tak dlugi czas bana.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
Okłamujesz sama siebie pisząc tu, że nie pozwoliłem Ci się nawet wytłumaczyć - świadkiem mi Silexan, że przeprowadzałem z tobą i Sasie rozmowę. Pozwoliłem Wam się wytłumaczyć, obie pisałyście masło maślane, robiłyście ze mnie idiotę wmawiając mi coraz to nowe wymysły. Broń miałaś, a zgody? Nie. Itemki z moda na quidditch miałaś, a skąd? Od Sasie. Itemki te nie były możliwe do kupienia u NPC.
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#3
Na każde nasze tłumaczenie było "Nie wierze wam" czy coś w tym stylu.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#4
Bo za każdym razem co innego przedstawiałyście, UB nie będzie.

Zamykam.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#5
Z góry przepraszam, za wypowiedź w zamkniętym wątku.

W pierwszej chwili widząc długość bana oraz powód uznałem, że jest on za długi. Po głębszym zapoznaniu się ze sprawą przyznaje rację Avianowi.

Zamiast ściemniać i robić debila z moderatora, powinnyście wszystko wytłumaczyć i opisać tak jak było naprawdę. Ja osobiście za struganie durnia i okłamywanie moderatora dobiłbym do całego miesiąca.
Deleted
Mugol


 
#6
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.