Witaj!

Propozycja oskryptowanych przedmiotów
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#1
Witam.

Jak po temacie wątku, rozchodzi się tutaj o oskryptowane itemy, głównie chodzi mi o to by wprowadzić ich większą ilość, takich jak np. Papierosy czy alkohole, gdzie naciskając na takową butelke np. Wina wyświetlała by się automatycznie jakaś akcja np. **Otwiera butelke wina i wlewa do kieliszka trochę płynu.**

Jedni powiedzą, że już niedługo nie będzie trzeba nic odgrywać, idąc taką myślą, ale pomysł ten według mnie byłby przydatny dla np. sprzedawców, bo według mnie taki oskryptowany itemek wydaję się ciekawszy. Zauważyłem na przykładzie innych i zresztą moim, że kupując jakiekolwiek alkohole zwykle nie płacimy za to a jego skutki już odgrywamy normalnie, dlatego np. mając taką oskryptowaną butelke wódki, ludzie może chętniej kupywaliby itemek i normalnie za niego płacili walutą w grze.

Pisałem z Emilem i powiedział, że oskryptowanie kilkunastu itemów nie byłoby obciążeniem dla serwera, ale ktoś musiałby je tylko potrafić oskryptować, nie wiem jak trudne jest oskryptowanie jednego itemu i ile zajmuje, dlatego zostawcie jakiś komentarz co sądzicie o takim pomyśle czy wam też by się spodobało i jak ktoś się zna na skryptowaniu itemów, określiłby czy pochłania to dużo czasu czy nie.

Pozdro.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Valium
Azkaban




Posty: 27
Tematy: 3
Kwi 2016

#2
Oskryptowanie jednego itemku jest kwestią kilku linijek tekstu. Co do pomysłu - bardzo ciekawy i myślę, że byłby ciekawym rozwiązaniem na serwerze. Smile

Mapi napisał(a): (24.05.2016 22:32)Itemków by nie starczyło. W końcu jeden itemek nie może mieć kilku skryptów zależnie od nazwy. Jednak ogólnie jestem za.
Właściwie to można xD
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#3
Itemków by nie starczyło. W końcu jeden itemek nie może mieć kilku skryptów zależnie od nazwy. Jednak ogólnie jestem za.

//Eryk: Oczywiście, że może. Istnieje wiele sposób przyłączenia różnych, niepowiązanych ze sobą funkcji do jednego, tego samo przedmiotu.
Kasacja
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 0
Maj 2016

#4
Jestem ZA. Fajnie by było też oskryptować parę rzeczy. Można może oskryptować różdżkę jakoś, ponieważ inni niechcą pisć ciągle *wyjmuje różdkę* można by było dodać by automatycznie pisało **[imie] wyjmuję różdkę** gdyby ktoś miał ją w ręce, jeżeli ktoś tylko IC ją odgrywa by pisał sam, *wyjmuje różdżkę*.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
Jestem ZA.
Volkodav
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 3
Mar 2016
48
Hufflepuff
#6
ZA
Gdyż wydaje mi się, że dzieki temu może rozkwitnąć handel i może ktoś będzie zakładał nowe sklepy, co ożywi grę w etapie dorosłym
Niech ród Volkodawów trwa!!!
[Obrazek: https://opolczykpl.files.wordpress.com/2...200&crop=1]
Deleted
Mugol


 
#7
Będziemy wprowadzali skryptowe przedmioty ogólnego użytku, czyli to wszystko co jest używane przez szerokie grono osób. Stopniowo, będziemy o tym informować w changelogach.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.