Witaj!

Podanie na Nauczyciela Językoznawstwa.
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Viserys Armando Tommen Skeet.
Wiek: 60 lat.
Miejsce urodzenia: Dom rodzinny Skeetów w Dolinie Godryka.
Wykształcenie:
Uzyskany tytuł Profesora na Wyższym Uniwersytecie Magicznym w Moskwie z zakresu Językoznawstwa, oraz zaoczny Czarocjat z zakresu Opieki nad Magicznymi Stworzeniami uzyskany w Cambridge.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Językoznawstwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę:* Językoznawstwo to przedmiot, z którym byłem i jestem związany przez całe życie. W drodze do Uniwersytetu w Moskwie, napisałem serię książek opisujących magiczne stworzenia i jak się z nimi porozumieć. Odbyłem także podróż na daleki Kaukaz, aby tam na rzecz rosyjskiego Ministerstwa Magii, przekonać olbrzymy do współpracy i zaprzestania ataków na ludność w tamtejszym rejonie. Moja historia jest jeszcze bardziej ciekawa, ale chciałbym napisać o czymś innym. Od lat marzę, aby nauczać w tej prestiżowej Szkole Magii i Czarodziejstwa. Mam gotowy plan działania, a współpraca z młodzieżą będzie dla mnie wspaniałym przeżyciem. Głównym powodem startowania na tą posadę jest to, że Językoznawstwo nie jest zbytnio lubianym, czy też bardzo rozpowszechnionym przedmiotem w świece czarodziejskim. Chcę to zmienić i pokazać dzieciom, że nie musi być to wcale nudne, ani trudne. Jestem za tym, aby to właśnie starsi i doświadczeni ludzie przekazywali wiedzę młodemu pokoleniu. Na swoich lekcjach planuję także praktyki, których jak słyszałem, dotychczas nie było. Oczywiście karanie, czy też nagradzanie uczniów punktami także jest potrzebne. U mnie, nie tak łatwo będzie podejść de egzaminu. Nie napisze go osoba, która raz zjawi się na lekcji. Trzeba będzie trochę popracować.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):


Językoznawstwo-  Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze: Viserys
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale teraz na tym gram więcej.
Czy masz już jakieś doświadczenie?: Tak, na innym serwerze uczyłem i gracze twierdzili, że byłem jednym z lepszych nauczycieli. Prowadziłem też kiedyś w szkole lekcje na ocenę i poszła mi całkiem nieźle.
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Ciekawi mnie bardzo ten przedmiot. Chcę go rozwinąć o inne rzeczy i napisać trochę autorskich rzeczy. Jeszcze na Haplu nie uczyłem, a to jest z pewnością wielkie przeżycie dla gracza. Tak jak jest napisane wyżej, ten przedmiot był według mnie zaniedbywany od czasu odejścia Asacrona z tej posady. Chcę sprawić, aby znów był ciekawy. Plan działania i wiedzę na temat Językoznawstwa posiadam. Chciałbym szybko zacząć pracę w Hogwarcie, aby nadrobić zaległości, bo uczniowie od początku roku szkolnego nie mają chyba tego przedmiotu z powodu braku nauczyciela. Zbliża się okres wakacyjny, dlatego mam także dużo czasu na prowadzenie lekcji i ciekawych akcji. Czekam na pozytywne rozpatrzenie podania. Smile
Nazwa Skype: Podam na PW (na forum) dyrektorowi (mumii).
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#2
(Zapomniałem o ocenie, dodaje ją, przepraszam.)
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Dopuszczony do testu
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Wynik: 6,5/10.
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#5
Zgłaszam sprzeciw. Na teście był pytania odnośnie języków elfów i ogólnie o elfach. Informowałem Stellę, że języki elfów zostały wycofane jeszcze chyba za czasów Asacrona. Ona powiedziała, że to wróciło. Spytałem się Eryka i powiedział że to nie wróciło.  "Elfy nigdy nie potrafiłyby mówić". Żądam powtórzonego testu, tym razem bez takich pytań.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#6
Cóż, to zgłoś się po nowy test, warto byłoby żeby takie informacje były gdzieś zapisane i OGÓLNODOSTĘPNE, a nie że tylko wybrana garstka osób o tym wie. Dodatkowo spytałam się jeszcze kilku osób, podczas przeprowadzania testu czy to prawda i wszyscy odpowiadali że nic na ten temat nie słyszeli.
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#7
Nie wybrana garstka, bo było takie obwieszczenie Administratora RP i to już dawno. Zgłoszę się niedługo na test.
Deleted
Mugol


 
#8
Elfy nigdy nie potrafiły mówić,  a istniały tylko dlatego, że ktoś zaczerpnął informacji z fanowskich źródeł. Wycofano jest dość dawno (virus, mumia i god) i nigdy ich nikt nie przywracał.

Co do publikowania informacji: Elf

Fragment:
Cytat:Elfy (ang. Fairy) — małe ozdobne istoty o bardzo niskiej inteligencji, używane głównie w celach dekoracyjnych. Elfy wyglądem przypominają małego człowieczka. Mogą osiągnąć do pięciu cali (12,7 cm) wzrostu, potrafią latać, co umożliwiają im skrzydła (przezroczyste lub tęczowe). Występują głównie w lasach i na polanach.

Elfy posiadają słabą moc magiczną, której używają do obrony przed takimi drapieżnikami, jak lelek wróżebnik. Mają kłótliwy charakter, ale są bardzo próżne, więc łatwo dają się namówić do odgrywania roli dekoracji. Elfy nie potrafią mówić, ale mogą komunikować się ze sobą za pomocą brzęczenia.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#9
Wynik: 9/10

Witamy w Hogwarcie, zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.