Witaj!

Kuchnia Propozycja
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
Witam, moja propozycja dotyczy kuchni. Jak wiecie jest ona taka jaka jest. Tu macie te propozycję  |
                                                                                                                                                        \/

1. Było by coś takiego, że coś w podobie wejścia obok tablicy ogłoszeń, że trzeba pisać *wyciąga książke* Tylko gdyby wchodziło się do kuchni byśmy pisali przed obrazem *Pogłaskał gruszkę* a potem było a chacie wyskoczyło by **Gruszka pod napływem łaskotania, zaczeła się skręcać aż zamieniła się w zieloną klamkę, która otworzyła się**

2. Chodzi mi oto by klikał się na skrzata PPM i by wyskoczyło jakie jedzenie chcesz wziąść ze sobą, pisało by, że szkrzat gada: Wybieraj Sir. Wybrać by było można różne żarcia.

3. Ogólnie, dodać więcej skrzatów, Poniewarz w książce HP było ich tam około setki. 

(Jak dotąd widzę, że ten punkt nie wypali)

Więc można dodać skrzata typu: "Mrużka" który ciągle chłepta kremowe piwo bo jej/jego pan wywalił go z domu. [Wymyślone imię które bym dodał na servie zamiast imienia -"Mrużka" które było w HP - "Łezka"]
 Można dodać też skrzata typu: "zgredek" który kocha wszystkiego rodzaju skarpety (W tym przypadku, nie mieszał bym z postaciami kanonicznymi i zamiast skarpetek lubił by RĘKAWICE). 
[Wymyślone imię które bym dodał na servie zamiast imienia "Zgredek" które było w HP - "Pstryczek"]

PS: Oby wszystkie skrzaty działały.

Myślałem nad nimi na podstawie prawdziwego HP. Myślałem, że można dodać parę błachostek.

Jeżeli Ktoś jest ZA to klika lubię to a jeżeli nie To nic nie robi, a jeżeli ma coś do jakiegoś punktu to piszę Post. By uniknąć spamu. - To coś, to jest od Jasona.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Jeszcze fajnie,  by było, gdyby jakiś skrzat faktycznie chodził z tym obiadem i kolacją. (Nie wiem czy to jest wykonalne.)
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#3
Fajny pomysł jestem ZA
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#4
1. Jestem Za. Takie małe smaczki zawsze są fajne.

2. Jestem Za. Dużo czasu zrobienie tego nie zajmie, a jak ułatwi to rozgrywkę. W końcu nie będę musiał wchodzić i wychodzić, by wylosowało mi placki dyniowe, czy steaki, a nie jakieś kanapeczki z szynką.

3. Jestem na Nie. Po co robić zbędny tłok.
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#5
Ogólnie to super pomysły i przydatne. No... prócz ostatniego. Nie potrzeba robić zbędnego tłoku, tyle skrzatów ile jest w zupełności starczy.
A tak to gites. Jestem Za.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#6
@refresh

Mapi napisał(a): (04.06.2016 07:28)1. Jestem Za. Takie małe smaczki zawsze są fajne.

2. Jestem Za. Dużo czasu zrobienie tego nie zajmie, a jak ułatwi to rozgrywkę. W końcu nie będę musiał wchodzić i wychodzić, by wylosowało mi placki dyniowe, czy steaki, a nie jakieś kanapeczki z szynką.

3. Jestem na Nie. Po co robić zbędny tłok.

No nie wiem, myślałem że może dodać jeszcze tak około 6 i by wszystkie działały. Bo tylko 2 skrzaty dają żarcie.
Volkodav
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 3
Mar 2016
48
Hufflepuff
#7
Fajny pomysł, szczególnie, jeżeli będzie troszkę więcej jedzenia do wyboru, aaale i tak fajnie
                                                                      ZA
Niech ród Volkodawów trwa!!!
[Obrazek: https://opolczykpl.files.wordpress.com/2...200&crop=1]
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#8
Podoba mi się ten pomysł, daje okejkę.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Kugacz
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 2
Mar 2016
60
Slytherin
#9
1. Całkowicie jestem ZA lubię takie urozmaicenia.

2. Też jestem ZA nienawidzę tak latać tam i z powrotem bo wylosowała mi się jakaś kanapka z szynką i muszę odczekiwać kilka minut żeby potem dostać co innego bardziej sytego ...  

3. Jestem raczej na NIE wystarczająco jest skrzatów jako NPC, robiło by to tylko zbędny tłok.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#10
Dobry pomysł Big Grin Również jestem za.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.