Witaj!

Ankieta: Co twoim zdaniem można zrobić żeby ograniczyć te lagi?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wywalić tego moda, nie jest potrzebny
43.33%
13 43.33%
Zastąpić go innym modem
23.33%
7 23.33%
Nic nie robić
33.33%
10 33.33%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Lagi lagi i jeszcze raz lagi!
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Działało bez problemów przed modami na nowe rzeczy.
Wersja systemu: myślę że to nie potrzebne.
Opis problemu: Od czasu dodania tych nowych rzeczy serwera zaczął lagować wielu osobom, między innymi mi. Niech wypowiedzą się inni, czy odczuwają też jakieś lagi. Z mojej strony zrobiłem chyba wszystko żeby pozbyć się lagów. Prosiłbym o zastąpienie tego moda jakimś innym, mniej wymagającym lub o skasowanie go bo myślę, że takie mody niszczą trochę klimat.


Ps. Selvyn cuchnie!
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Mi też nieźle laguje, więc jest lekki problem. : /

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
Jak niektóre osoby nasrały tym modem wszędzie gdzie jest możliwe to się nie dziwcie że są spadki fpsów
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#4
U mnie to normalny pokaz slajdów, sam launcher wpierdziela mi cały internet i ładuje się 30 minut. A same mody psują klimat, plazmy, druty wojenne... Same mody są zbędne i jeszcze lagują i spowalniają ładowanie launchera. Wywalić!
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#5
Zaktualizowałem Javę do ósemki i przypisałem więcej RAMu do minecrafta. Wszystko śmiga tak jak powinno, nie mam najmniejszych lagów/ścięć. Co do modów - podobają mi się. Myślę, że dzięki nim "era tabliczek" się skończy. Zamiast pisać tabliczki - co i gdzie stoi - można po prostu postawić jakiś przedmiot, bo jest ich naprawdę wielka ilość. Używajcie moda - ale rozsądnie. Jeżeli będzie nasrany w każdym możliwym miejscu to oczywiste, że gracze ze słabszymi komputerami będą mieli problemy.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#6
Albo radio... Nie da się uciszyć i gdy jestem w Hogsmeade nie da się tego wyłączyć. Proszę o pomoc, mam inny gust muzyczny i tego nie będę słuchał.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#7
@Up
Wystarczy, że włączysz mikser głośności i wyciszysz minecrafta. Tylko nie mów, że chcesz słuchać minecraftowej muzyki lub odgłosów chodzenia.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#8
Mam wszystko na OFF, ale nadal mi to gra. I nie, nie słucham minecraftowej muzyki, tylko metalu na YouTube.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#9
Lagi straszne, wywala mnie z serwa co 10 minut i nie mam dokończonych akcji z graczami.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#10
@Hikaru.

Specjalnie dla ciebie graficzny poradnik.

Najpierw prawym na głośnik na pasku zadań. Potem wybierasz "Otwórz mikser głośności". Przy ikonce hapla zjedź suwakiem na dół. Dziękuję, koniec.

[Obrazek: KLj1ovx.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.