Witaj!

Podanie na Nauczyciela Transmutacji
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Jason Ellefson
Wiek:
19 lat
Miejsce urodzenia:
Birmingham, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel transmutacji
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Transmutacja jest jedną z dwóch dziedzin magii; na których dotychczas, najbardziej się skupiłem. Główną ścieżką, którą postanowiłem kroczyć w swoim życiu jest magomedycyna; a transmutacja jest jednym z głównych czynników, z których magomedycyna się składa. Dlatego też rozwijanie się w tym kierunku, było dla mnie niezbędne. Nie ukrywam, że transmutacja stała się moim nieodłącznym partnerem, podczas rozwiązywania problemów pacjentów, w moim zawodzie uzdrowiciela, tudzież stała się moją pomniejszą pasją. Uważam, że jestem w stanie spełnić wszelkie wymogi, które gwarantują pracę na stanowisku nauczyciela transmutacji; a moje zamieszczone niżej oceny, tylko to potwierdzają. Oczywiście nie wystarczy być alfą i omegą w dziedzinie, której chce się nauczać. Nauczyciel powinien posiadać wachlarz innych umiejętności, a również cech charakteru, by sprawnie działać. Podczas nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa, którą jest Hogwart; przez większość spędzonych tam lat, byłem prefektem. Na początku 3 roku zostałem na krótki okres czasu mianowany prefektem domu, a niedługo po tym awansowałem na prefekta naczelnego. Pełniłem tę funkcję porządnie i skrupulatnie; przestrzegałem regulaminu szkolnego i wymagałem tego samego od innych uczniów, a moja praca została nagrodzona na koniec 5 roku nauki dyplomem. Obejmowałem stanowisko prefekta naczelnego do chwili, kiedy nie musiałem go porzucić z własnej woli. Powodem było poświęcenie się nauce, przed ostatecznymi egzaminami, którymi są owutemy. Stwierdzam, że dzięki tylu latom poświęcenia się na rzecz szkoły, zdobyłem duże doświadczenie w pracy z uczniami. Ponadto w latach nauki otrzymałem również miano, bycia kapitanem klubu eliksirów. Tym samym mogłem wesprzeć szkołę w pomocy dydaktycznej, jaką były organizowane spotkania klubu, w czasie których słabsi uczniowie mieli możliwość poprawienia się w nauce z zakresu eliksirów; a wszyscy chętni mogli przyrządzać pod moim okiem eliksiry. Wychodzę z założenia, że może to jedynie mieć pozytywny wpływ, na moją (być może) przyszłą pracę z uczniami.
De facto dodatkowo pracuję jako uzdrowiciel w Klinice Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga. Posiadanie osoby z tego środowiska, wśród pracowników szkoły, wydaje mi się być wyłącznie plusem. Moje umiejętności z zakresu magomedycyny, mogą stać się dla szkoły pomocne. Jestem wręcz przekonany, że posiadanie drugiego zawodu, nie będzie sprawiało mi problemu; jeśli chodzi o posiadany czas na pracę w szkole. Nie widzę również przeciwwskazań, by móc jedno łączyć z drugim; a więc w razie nagłego wypadku, móc bezpośrednio przenieść ofiarę do szpitala i udostępnić jej szereg możliwości, które za sobą niesie współpraca szpitala z wieloma utalentowanymi uzdrowicielami.
Jeśli chodzi o plan nauczania, to postanowiłem inspirować się niezawodnym sposobem poprzedniego nauczyciela, którym był Arvid Solberg. Plan zakładałby nauczanie teorii i praktyki z zakresu dziedziny transmutacji; na poziomie odpowiednim, dla ucznia w danym wieku. Sam byłem w taki sposób nauczany przez profesora Solberga i bez wątpienia jest to sprawdzony sposób, którego efekty widzę, podczas pełnionej przeze mnie pracy. Wiedza uczniów byłaby co jakiś czas sprawdzana, na podstawie rozwiązywanych przez nich kartkówek, czy też sprawdzianów; a na podstawie ocen byłbym skłonny dopuścić ucznia do egzaminu, lub nie. Co do samych egzaminów, składałyby się one z części pisemnej, bądź ustnej; oraz praktycznej.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMY: Powyżej oczekiwań
OWUTEMY: Wybitny

[OOC]

Nick w grze:
Jason
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie. Nie byłem dotąd nauczycielem, na żadnej z postaci.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Dlaczego właśnie ja? Czynników jest wiele; a najważniejszym jest fakt, że zostałem do tego namówiony przez kilku innych graczy, których postacie pełnią funkcje w Hogwarcie. Aktualnie pisząc podanie, wciąż nie jestem w pełni przekonany do tego, czy jestem odpowiednią osobą na to stanowisko; jednak o wszystkim przesądzi fakt, czy wstawię podanie na forum, czy też nie. Osobiście jestem zdania, że na tym, jak i na innych stanowiskach w Hogwarcie powinny zasiadać osoby ODPOWIEDNIE. Ciężko mi samemu ocenić, czy taką osobą jestem. Rozsądzi to werdykt członka dyrekcji, który przyjmie podanie, lub je odrzuci. Do tego czasu należałoby powiedzieć na swój temat kilka, bądź kilkanaście (mam nadzieję, że mi się uda) zdań, które miałyby dyrekcje przekonać.
Pierwsza i najważniejsza rzecz, to mój poziom RP. Jestem zdania, że znajduje się on na wysokim poziomie. Dlaczego? A no bo świadczy o tym, chociażby fakt, że nigdy nie zostałem ukarany przez członków ekipy moderującej, czy też przez samą administrację za łamanie zasad RP. Zdarzały się drobne wpadki, jeśli chodzi o moje zachowanie na drodze OOC; ale nigdy nie doszło do tego, aby miało to wpływ na moją rozgrywkę RP. Dodatkowo miałem możliwość odgrywania już postaci w trzech etapach życia, którymi są: dzieciństwo, wiek nastoletni (nauka w Hogwarcie), oraz dorosłość. Dodatkowo od jakiegoś czasu mam możliwość odgrywania postaci stworzenia, oraz miałem możliwość gry na koncie tymczasowym podczas mistrzostw świata w quidditchu. Wydaje mi się, że we wszystkich tych przypadkach sprawdziłem się; a mój poziom RP nie podupadł. Sam jestem pełnoletnim (mam nadzieję dojrzałym emocjonalnie) mężczyzną i potrafię się wczuć w rolę postaci w każdym wieku; oraz wykazać się umiejętnością pokierowania nią w różnych mniej, lub bardziej dziwnych i niecodziennych sytuacjach. Jeśli chodzi o odbiór ze strony graczy; to nieczęsto, lub wcale nie spotykam się z negatywną krytyką na temat mojej rozgrywki. Jedynymi osobnikami, które narzekają; są gracze, którym zwracam uwagę, gdy ci zachowują się podczas rozgrywki nagannie. Krótko mówiąc staram się trzymać na wodzy i tego samego wymagam od reszty graczy. Podczas rozgrywki w Hogwarcie nie mam zamiaru tolerować głupich zachowań. W momencie, gdy ekipa nie będzie w stanie nic wskórać, gracz będzie przeze mnie ignorowany. W zależności od tego co osoba czytająca moje podanie myśli na ten temat, odbierze to pozytywnie, lub negatywnie; a zatem podczas nagradzania graczy złotymi merlinami, (co było podsumowaniem roku 2015), zostałem wybrany na odkrycie roku. Wydaje mi się, że to poparcie, którym obdarowała mnie rzesza graczy hapla; może mieć również wpływ w ocenę mojego poziomu gry.
Druga rzecz, to moja osobista wiedza, z zakresu transmutacji. Jeśli chodzi o informacje zawarte w filmach i książkach, to jestem skłonny stwierdzić, że wiem o transmutacji wiele. Jeśli jednak chodzi o to, jak dużo nowości zostało wprowadzonych z zewnątrz na rzecz rozgrywki, to sprawa bardziej się komplikuje. Jestem świadomy tego, że wielu innych graczy, zna się na tym dużo lepiej ode mnie. Przykładów mogę wymieniać wiele. Ale po co skoro to moje podanie? Moja wiedza pozwala mi swobodnie prowadzić aktualną rozgrywkę, ale zaczyna się to robić nudne i monotonne. Uważam, że nauka w Hogwarcie stanie się dla mnie nowym i ciekawym doznaniem; a dodatkowo pozwoli mi na poszerzanie dalszych horyzontów, jeśli chodzi o wiedzę z uniwersum HP. Wiedza, którą posiadam przez spędzony czas na serwerze, oraz dzięki poświęconym godzinom na lekcjach transmutacji, wydaje mi się być niewystarczająca. Chcę zatem rozwijać się i pomóc rozwijać się innym; w oparciu o pomoc bardziej doświadczonych graczy, oraz pomoce w postaci informacji zawartych w internecie. O wszystkim jednak przesądzi wynik z testu, do którego być może, któryś z członków dyrekcji mnie dopuści.
Nazwa Skype:
Dyrekcja raczej ma dostęp. 
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do Testu
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
10/10

You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.