Witaj!

Kolejna Propozycja
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
Jak wiecie, pełno osób miesza IC z OOC, albo ucieka z akcji, albo zabija gracza za pomocą Tzn. "DM".

1. Moim zdaniem trzeba koniecznie przywrócić stary wzór na podanie (Dodałem troche rzeczy z nowego wzoru i sam pare wymyśliłem, myślę że można już to wstawić ale jeżeli administracja chce coś dodać, to spoko ) :

CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#2
A więc tak, moim zdaniem pytanie: "Czy będziesz grać na servie" jest zbędne, ponieważ część osób pisze podanie i gdy chce wbić na hapla to coś od strony technicznej mu na to nie pozwala lub po prostu (rzadko się to zdarza, prawie w ogóle) jego podanie nie było długo sprawdzane i o tym zapomniał. Pamiętaj, że hapel może się znudzić innym. Bez sensu będzie takie pytanie. Tutaj jestem przeciw.

Odnośnie napisaniu akcji to jest to dobry pomysł, aczkolwiek wiele osób kopiowało akcje z innych, zaakceptowanych podań albo zmieniało tylko kilka słów, a  o to nie chodzi, chociaż w sumie taka osoba "nauczy się"  czegoś więcej przy kopiowaniu akcji, niż zobaczeniu jej na serwerze pierwszy raz na oczy. Ja jestem za przywróceniem tego elementu do wzoru podania na ucznia.

Co do tłumaczenia czym jest OOC I IC to też jest ważny podpunkt, ale znów wg innych jest to zbędne, ponieważ ludzie kopiują to z innych podań. Kopiując to dowiemy się większej ilości rzeczy, niż nie pisząc tego w ogóle. Jestem za.

Wiadomo, że gdyby coś takiego zostało dodane o wiele ciężej byłoby się dostać na hapla. Z drugiej strony jeśli wymagamy od administracji jakiejś fajnej globalnej akcji, na serwerze muszą na haplu być osoby, które ogarniają akcje, wiedzą co to IC i OOC oraz przeczytali regulaminy, a nie takie, które niczego nie wiedzą, nie potrafią pisać akcji i myślą, że wszystko im wolno. Moim zdaniem jest to waźne, żeby takie akcje był udane, bez spin itp.

[Za jakiekolwiek błędy, literówki przepraszam, ale pisane na tel :c ]
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#3
Zaraz, zaraz...
Czyli ty chcesz, żeby graczy tydzień po akceptacji podania sprawdzać, czy grają?
A jak nie będą grać przez ten tydzień to co...
dostaną
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD

W sensie że jak?
Za karę, że im się hapel nie spodobał? xDDD
Za niekonsekwentność w działaniach podjętych na rzecz włączenia się do naszej wyśmienitej społeczności? xDD
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#4
God napisał(a): (09.06.2016 00:05)Zaraz, zaraz...
Czyli ty chcesz, żeby graczy tydzień po akceptacji podania sprawdzać, czy grają?
A jak nie będą grać przez ten tydzień to co...
dostaną
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD
BANA? XD

W sensie że jak?
Za karę, że im się hapel nie spodobał? xDDD
Za niekonsekwentność w działaniach podjętych na rzecz włączenia się do naszej wyśmienitej społeczności? xDD

Hm..... napewno nie Bana, może upomnienie że ktoś nie gra? A napisał że będzie grał
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#5
To bez sensu.
Pisząc podanie do niczego się nie zobowiązujesz, niczego nie deklarujesz (oprócz przestrzegania regulaminu na serwerze i forum).
Gracz ma wolność wbijania i niewbijania kiedy tylko chce, albo nawet niewbijania wcale.
Mogłaby iść wiadomość e-mail do użytkownika, któremu zaakceptowano podanie, taka czysto informacyjna, ale to też bez sensu no bo umówmy sie kto pacza imejla xD
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#6
God napisał(a): (09.06.2016 00:11)To bez sensu.
Pisząc podanie do niczego się nie zobowiązujesz, niczego nie deklarujesz (oprócz przestrzegania regulaminu na serwerze i forum).
Gracz ma wolność wbijania i niewbijania kiedy tylko chce, albo nawet niewbijania wcale.
Mogłaby iść wiadomość e-mail do użytkownika, któremu zaakceptowano podanie, taka czysto informacyjna, ale to też bez sensu no bo umówmy sie kto pacza imejla xD
Okej, to ja kasuję punkcik numer 2., Ale no tak, Kto pacza a tego imejla?
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Za. Może wtedy nie będzie na serwerze aż tylu nie ogarów.
Kugacz
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 2
Mar 2016
60
Slytherin
#8
Za. Stary wzór podania był lepszy niż obecny, gdyż sprawdzał on rzeczy które nie są brane pod uwagę w aktualnych podaniach.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#9
Wielokrotnie było powtarzane: "Podania nie selekcjonują ogarniętych i nieogarniętych".
Nie zwiększymy restrykcji względem podań z dwóch powodów:
1. Trudniejsze podania zniechęcają ludzi do serwera
2. Nie wpływa to na sprawdzenie poziomu gry innych.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#10
merlin0 napisał(a): (09.06.2016 19:38)Wielokrotnie było powtarzane: "Podania nie selekcjonują ogarniętych i nieogarniętych".
Nie zwiększymy restrykcji względem podań z dwóch powodów:
1. Trudniejsze podania zniechęcają ludzi do serwera
2. Nie wpływa to na sprawdzenie poziomu gry innych.

No właśnie nie wiem, to zależy od was ogólnie ale....

1. Nie widzicie osób które są starymi graczami i ogarniają w 100% RP no naprzykład: CiastekPL i wszyscy inni co mają MK i mieli zaakceptowane podanie (na tamten wzór). Teraz to mieszają IC z OOC i OOC z IC w jakiś możliwy sposób. Weźcie przykład z postu gracza Kugacz i Mapi.
2. Pomyślałem nad tym i sam jestem PRZECIW xD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.