Witaj!

Podanie na Nauczyciela [Piel]
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#1
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrektora Szkoły Hogwartu przyleciała mała, szara sowa z kawałkiem pergaminu. Rulonik podtrzymywany małą czerwoną tasiemką.**
Szanowna Dyrekcjo Hogwartu,
Od dziecka marzyłem o leczeniu. Może nie koniecznie ludzi, ale to również magiczna medycyna. Chciałbym napisać ten list motywacyjny, by dostać się na posadę jaką jest pielęgniarz. Co prawda chodziłem do Castelobruxo, ale tam mieliśmy dużo o Zielarstwie, Eliksirach i Magizoologi, więc  wiem swoje. Do listu dodaję karteczkę z ocenami. Mam dobre podejście do dzieci chociaż mam już swoje lata. Zapomniałbym się przedstawić. Jestem Allan Leroy oraz posiadam 65 lat. Aktualnie mieszkam w Dolinie Godryka z jednym z uczniów Hogwartu. Dużo mi opowiadał, więc mam dobre zdanie o szkole oraz o nauczycielach. Mam dobrą myśl wysyłając to podanie.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Zielarstwo- Zadowalający
Zaklęcia i Uroki- Nędzny
Eliksiry- Zadowalający
ONMS- zadowalający

[OOC]
Nick w grze: Ceril0
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, a jest nim dziecko.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Potrafię odgrywać sensowne akcje, byłem nauczycielem na innym serwerze, ale to chyba mniej ważna sprawa.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Wystartowałem na pielęgniarza z oczywistych powodów. Moja postać jest przede wszystkim łowcą, a przynajmniej taki był plan od poczatku. Przez brak środków finansowych zrezygnowała i zaprzestała na pracy Aurora. Po jakimś czasie zdecydowałem się wystartować na Pielęgniarza. Chciałbym nim, być ponieważ odbieranie/dodawanie punktów oraz leczenie i sama praca sprawiałaby mi przyjemność. Takie siedzenie codziennie pod Trzema Miotłami nie jest zbytnio ciekawe.
Nazwa Skype: Modno i Stella posiadają.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Odrzucam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.