Witaj!

[Propozycja] Krótko i na temat od elfa.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
W ostatnim czasie pojawia się strasznie dużo nowych pomysłów od graczy, mnie osobiście bardzo to cieszy; ale prócz wprowadzania totalnych nowości, przydałoby się wprowadzić również poprawki. 
Moja propozycja dotyczyć będzie rozgrywki. Przejdźmy do rzeczy. Moim skromnym zdaniem, ilość czystokrwistych czarodziejów, oraz rodów, zamiast się poszerzać, powinna się zwężać. Nie da się ukryć, że takie powinny być skutki wpływu kultury cywilizacji mugoli, na kulturę czarodziei. Niestety na haplu wygląda to zupełnie odwrotnie, co jest totalnie nielogiczne. Już w samej serii książek, był przedstawiony problem rodów czarodziejów czystej krwi, którzy byli zmuszeni do poślubienia, bądź wyjścia za mąż; za swojego dalszego, lub bliższego krewnego. 
Moja propozycja to totalne zamknięcie dostępu, do tworzenia przez graczy postaci, która ma 100% czystości krwi; a jedynym wyjątkiem, byłyby nowe postacie, które należałyby do istniejącego już rodu czystokrwistych czarodziejów.
Prosty przykład. Nowy gracz, którego nazwisko nie występowałoby na haplu, mógłby mieć co najwyżej czystość krwi na poziomie 75%. Natomiast jeżeli dogadałby się z jakimś istniejącym już rodem, gracz posiadający postać będącą głowa rodu wyraził by zgodę; a powstanie postaci byłoby poparte logicznymi dowodami (dalszy krewny, lub nowy potomek) to w takim wypadku postać mogłaby mieć czystość krwi na poziomie 100%.
Dodam jeszcze, że ucieszyłoby mnie kontynuowanie pracy nad Skorowidzem Czystości Krwi, który znacznie ułatwiłby całą sprawę.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
Na skorowidz nnie miałem czasu, ale dokończego jakoś jutro, albo za tydzień o ile jeszcze jest na forum Tongue
BlackRav
Azkaban




Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#3
Co do samego ograniczenia postaci czystokrwistych nic nie mam, ale do samego sposobu. Administracja nie może ograniczać graczy, bo jak ktoś będzie chciał np. mieć postać dorosłą/ucznia, przypuśćmy pochodzącą z Norwegii, i będzie chciał by miała 100% krwii to co wtedy? Kiedyś ludzie dostawali 100% czystość gdy pisali dobre podania, nie wiem jak jest teraz. Ja bym poprostu podpiął to pod zgody ale po co robić więcej roboty Erykowi i Deneris?
Deleted
Mugol


 
#4
Projekt pomysłowy, będziemy o nim wraz z administracją dyskutować. Prawdą jest, że liczba czystokrwistych czarodziejów była stosunkowo mała. U nas też tak być powinno.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.