Witaj!

Skarga.
Vindow
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Gru 2015
0
Gryffindor
#1
Nick oskarżającego: Vindow
Nick oskarżonego: zobi20016 
Powód: Skopiowanie mojego podania, zmienienie 3 linijek tekstu oraz publikacja pod swoje dzieło.
Dowody: http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=9198
https://snag.gy/90sbMg.jpg
Proponowana kara: 3-dniowa banicja oraz usunięcie podania.
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#2
E no faktycznie co za ściągara.... Hm najlepiej żeby przez tydzień nie pisał podań a przez miesiąc nie wchodziłby na hapla tez taka mogła by być kara...
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#3
Podanie nie zostalo jeszcze rozpatrzone, a z tego co wiem sprawdzajacy raczej zauwaza podobienstwo podan i odrzuca. Pomysl troszke  Heart
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#4
A no faktycznie XD jezus ja musze iść spać
Vindow
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Gru 2015
0
Gryffindor
#5
"Podanie nie zostalo jeszcze rozpatrzone, a z tego co wiem sprawdzajacy raczej zauwaza podobienstwo podan i odrzuca. Pomysl troszke" Tu nie chodzi o to, czy będzie odrzucone czy nie.
Tu chodzi o zasady, nie po to starałem się oryginalnie wymyślić swoje podanie żeby ktoś potem je przypisywał pod siebie. Przypomnę, że mam pełne prawo w każdej chwili złożyć wniosek do sądu rodzinnego.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#6
Vindow napisał(a): (11.06.2016 23:56)"Podanie nie zostalo jeszcze rozpatrzone, a z tego co wiem sprawdzajacy raczej zauwaza podobienstwo podan i odrzuca. Pomysl troszke" Tu nie chodzi o to, czy będzie odrzucone czy nie.
Tu chodzi o zasady, nie po to starałem się oryginalnie wymyślić swoje podanie żeby ktoś potem je przypisywał pod siebie. Przypomnę, że mam pełne prawo w każdej chwili złożyć wniosek do sądu rodzinnego.

nie rób już siebie nie wiem kogo.. Sąd rodzinny. Żeś dowalił..
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#7
Od razu do Departamentu Przestrzegania Praw Czarodziejów.
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#8
Przestan to ciagnac, bo sie osmieszasz. Podanie to nie jest jakas ksiazka, ze plagiat czy cos.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Gracz zobi20016 otrzymuje warna w wysokości 80% za te kopiowanie.

Wątek zamykam i przenoszę.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#10
Ja jeszcze rozdałem warny za MiniModing Smile

A od siebie dodam tylko słówko. Gracz Vindow zachował się dobrze wskazując iż ktoś skopiował jego podanie. Podanie zostało przez niego napisane więc ma prawo bronić swojej własności prywatnej czy to materialnej czy intelektualnej. A wy pseudo śmieszki jeszcze się śmiejecie że pisze skarge. Ludzie nie są nieomylni i Weryfikator mógł niezauważyć i wpuścić takiego osobnika na serwer.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.