Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Spleen
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Wolfgang Weiss

Wiek: 46

Miejsce urodzenia: Oxford

Wykształcenie: Hogwart i kilka ukończonych z wybitnymi ocenami kursów latania

Posada na którą aplikujesz: Nauczyciel latania

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Jak każdy wie, jestem światowej klasy gwiazdą Quidditcha. Przez wielu zwany jako jeden z najwybitniejszych graczy tego stulecia, w swojej karierze, będąc członkiem drużyny Srok z Montrose i angielskiej reprezentacji narodowej, zdobyłem bardzo wiele pucharów. Zwód Wrońskiego, czy Manewr Porskowej nie mają więc dla mnie tajemnic. Dziś zgadzam się stępić nieco mój talent na nauczanie nowych pokoleń sportowców, choć zapewne żaden z nich nigdy nie doścignie mojego sukcesu. Dodatkowo mam trójkę dzieciaków, więc raczej wiem jak postępować z małolatami.  

Oceny z SUMów i OWUTEMów (z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Latanie: Wybitny

Pozostałe oceny były oszałamiająco złe. Przy niemal wszystkich znajdowała się literka T. Znalazły się jednak dwa przedmioty, prócz latania, z którymi nieco lepiej sobie poradził: Historia Magii, na której zdobył kilka punktów dzięki pytaniom sportowym, i Astronomia, kojarząc nazwy ciał niebieskich z nazwami niektórych modeli mioteł. Przy tych dwóch przedmiotach zapisane zostały litery Z.
 

[OOC]

Nick w grze: Spleen

Czy masz jeszcze inne konta: Tak

Czy masz jakieś doświadczenie (jeśli tak, to jakie?) Z tego co pamiętam, odgrywałem kiedyś kilka akcji prowadzenia lekcji 
 
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?) Nie ma co się długo rozpisywać i pisać tylko po to by wypełnić nieco więcej linijek – moja postać jest po prostu idealnie dopasowana do prowadzenia tej lekcji i aktualnie nie mam możliwości odgrywania nią innych akcji. Jestem pewien, że nietypowy charakter postaci pozwoli mi prowadzić lekcje w dość oryginalny sposób. W końcu po co nam kolejny honorowy, prawy, mądry i potężny, wręcz idealny nauczyciel? 

Nazwa Skype: Disloss 
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Odrzucone
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.