Witaj!

Skarga na _Quennek
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#1
Nick oskarżającego: Japkooo

Nick oskarżonego: _Quennek
Powód: Wielokrotne mieszanie OOC z IC, wyzywanie innych graczy, spamowanie reportami.
Dowody (Wymagane Screenshoty):  http://imgur.com/zAMJYRDhttp://imgur.com/dxp5GL9
Proponowana kara: ban plz, a tak serio to 3x warn moze?
Patrice
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 3
Maj 2016

#2
@japkooo jednej rzeczy tutaj nie rozumiem. W wątku o szkoleniu nowych graczy prosisz o nagrodę, ponieważ wprowadziłeś gracza i nauczyłeś go podstaw. Skoro nadal odwala, to czy zasłużyłeś na te zaklęcia z puli?
Według mnie, to jeśli ten gracz niczego nie rozumie, to najwyraźniej coś źle wytłumaczyłeś.
Wiem, że są poradniki RP itp., że mogła poczytać. Ale nie proś o nagrody, jeśli nie wywiązałeś się ze swojego zadania.
Nie jestem oczywiście zdania, że to Twoja wina, bo to gracz decyduje co robi. Ale może owy użytkownik nie wie co mu można a co nie.
[Obrazek: ovbpx3n.png]
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#3
@up, yeah, ale wysłałem mu poradnik zeby sie zapoznal z warunkami, a ten dalej popełnia błędy..
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#4
Moim skromnym zdaniem, zamiast wyzywać ją macie jej pomagać. Szczerze powiedziawszy nie widzę tu żadnego mieszania IC z OOC, bo może jej postać chciała zdj twojej postaci? A reporty raczej uważam za słuszne, bo jak widać było na 1 screenie wyzywałeś ją.
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#5
Tak tylko dodam, ten 2 screen jest nie mój.
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#6
NexZ napisał(a): (02.07.2016 18:05)A reporty raczej uważam za słuszne

Czy twoim zdaniem report typu "Rozkazywanie" gdzie coś takiego nie miało miejsca jest słuszny? No bo moim nie. A ja właśnie takiego reporta dostałem.
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#7
Moim zdaniem wina tu leży po stronie obu stronach. Między innymi użytkownik japkooo zbędnie w pewnym sensie dokuczał użytkownikowi _Quennek, który nie zapoznał się dokładnie z regulaminem. Miejcie tu na uwagę, że każdy gracz na serwerze był kiedyś takim, jak kto się mówi "nieogarem" i każdy na początku nie rozumiał podstawowych pojęć RP. Jeżeli chodzi o _Quennek proponuję dla niej za karę szkółkę RP. Jeszcze raz wam mówię, japkooo, Mr_Gibster i ci którzy jeszcze tutaj nie potrzebnie negatywnie mówili na oskarżonego gracza, zrozumcie, że nie każdy od razu zrozumie to na czym polega Role Play, nawet po zapoznaniu się z regulaminem obowiązującym na tym serwerze.
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#8
George ty mnie źle zrozumiałeś. Mi nie chodziło o podstawy RP tylko o zbędnego reporta o treści "Rozkazywanie", to nawet miejsca nie miało. I to jest nie pierwszy raz kiedy ten gracz daje reporta z niewiadomych powodów. Rozmawiałem dziś jak i w ostatnim z graczem Victor (na forum ma inny nick) przez komunikator głosowy TeamSpeak3 i on również dostał reporta za coś co w ogóle nie miało miejsca.

Co do proponowanej przez ciebie kary jaką jest szkółka RP. Ona od dawna nie jest prowadzona, bo nie ma kto jej prowadzić. To jak na razie tyle co mam dziś do powiedzenia w tym temacie.

Pozdrawiam.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Co do reportów gracz _Quennek zostanie upomniany. Tak tylko również napomnę, że przeklinanie na chacie OOC jest zakazane. Co do zaklęcia za pomoc... No trudno, sam widzisz jak wyszło skoro sam piszesz na owego gracza skargę.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.