Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aberforth
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Aberforth Miller
Miejsce urodzenia: Newham, Londyn
Status krwi: 100% 
Cechy charakteru: Aberforth jest kulturalny i z szacunkiem zwraca się do ludzi, jednak kiedy ktoś zalezie mu za skórę, potrafi się ostro zdenerwować, będzie bronił swojego honoru do upadłego. Zawsze staje na wysokości swojego zadania, nigdy nie używa wymówek. Nie wywołuje bez powodu bójek, ale kiedy to potrzebne, będzie walczył. Uczy się dobrze, lecz też nauka nie jest dla niego najważniejsza. Jest dość bałaganiarski i nieco leniwy. Lubi książki przygodowe oraz lubi sam przeżywać prawdziwe przygody. Od zawsze chciał dostać się do Hogwartu, i był na to przygotowany, ponieważ urodził się w magicznej rodzinie.
Wygląd postaci:  Ciemne włosy, 155cm wzrostu, oczy ciemno brązowe, szczupły.
Historia postaci: Urodził się w Newham w 2040 roku, w magicznej rodzinie. Nigdy nie miał rodzeństwa. Jego rodzice ukończyli Hogwart, matka znalazła się w Ravenclawie, a ojciec w Gryffindorze. Teraz jego tata pracuje w Ministerstwie Magii, a mama jest bezrobotna i zajmuje się domem. Od urodzenia wiedział, że jest czarodziejem, i nie mógł się doczekać pójścia do Hogwartu, kiedy o nim usłyszał. Chociaż jego przodkowie często znajdowali się w różnych domach, on zawsze chciał, jak ojciec, znaleźć się w Gryffindorze. W 2048 roku wraz z rodzicami oglądał Mistrzostwa Świata w Quidditchu i od tej pory interesował się lataniem na miotle oraz Quidditchem. Lubił także opiekować się magicznymi zwierzętami  jego matki, więc przypuszczał, że ten przedmiot w Hogwarcie mu się spodoba. Bardzo chciał uczyć się Obrony Przed Czarną Magią, gdyż marzył o rzucaniu zaklęć, które pomogłyby mu w starciu z nieznanym. Kiedy miał 9 lat jego dziadek i babcia wyprowadzili się do domku nieopodal zachodniej granicy Londynu, a Aberforth często ich odwiedzał. Niestety jego życie nie do samego końca było tak spokojne. Kiedy miał 10 lat był z ojcem u dziadków. Obydwoje mieli szczęście, że byli na pobliskim polu. Nie do końca wiadomo, co się stało, jednak przypuszczenia są takie, że babcia lub dziadek źle rzucili zaklęcie. Dom został zniszczony przez szalejący ogień, który pojawił się niespodziewanie. Tata chciał pomóc, ale Aquamenti było zbyt słabe. Dziadkowie w tragicznym stanie zdrowia zostali przeniesieni do szpitala św.Munga. Niestety nie udało się ich uratować. Aberforth często z żalem ich wspominał i bardzo często był przygnębiony, gdyż wciąż o nich myślał. Rok później otrzymał list z Hogwartu, na który długo i niecierpliwie czekał. Razem z rodzicami wybrał się na ulicę Pokątną po szkolny ekwipunek i wyruszył ku wymarzonej szkole.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Interesowałem się od dawna Harrym Potterem oraz Minecraftem. Po pewnym czasie zacząłem poszukiwać serwerów o tej tematyce. Pierwszym na co natrafiłem były trailery serwera na Youtubie i stąd dowiedziałem się o istnieniu serwera.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#2
Obecny rok na serwerze to 2051, zmień datę urodzenia. Rozbuduj trochę historie, aby dostać postać czystkrwistą.
Podanie WSTRZYMANE
Aberforth
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
Zedytowałem podanie.
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#4
TIARA PRZYDZIAŁU ZDECYDOWAŁA
[Obrazek: GnXTpe2.png]
[Zgłoś się po range wklejając link do podania na /helpop]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.