Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Michael Philips

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn

Status krwi: 50%(Chciał bym być półkrwi)

Cechy charakteru: Odważny, towarzyski, miły, uparty, Kochający zwierzęta, koleżeński.Koledzy mnie bardzo lubią szybko rozwiązuje problemy i staram się załagodzić kłutnie. Koledzy mnie bardzo lubią i chcą żebym wypad na miasto i coś w tym stylu. Mam 11lat ale dogaduje się też o wiele starszymi od siebie. Mój ulubiony kolor to zielony.

Wygląd postaci: Bardzo przystojny ,włosy Ciemny blond  około 5 cm wysokości przeczesane na prawy bok, zielone oczy, znamie na prawej dłoni, wysokość 158cm opalony 

Historia postaci: Przed dostaniem listu z Hogwartu byłem zwyczajnym chłopcem. Rodzice mnie kochali miałem tez młodszą siostrę. Ciągle się o coś kłuciła. Miałem też psa którego bardzo kocham(łem).Pilnie się uczę. Nauczyciele chwalą mnie że jestem dobry z wszystkich przedmiotów i wuefu bo pilnie się uczę i dostaje dobre oceny ze wszystkich przedmiotów. Po wszystkich lekcjach idę do dziadków bo ja mieszkam na kompletnym bezludziu. Zdala od domów przyjaciół , miast i sklepów. Kiedy odrobię lekcje i się pouczę na wszystkie przedmioty. Wychodzę na dwór i robie cos z przyjaciółmi bawię się albo idę gdzieś na miasto. Kiedy jestem w domu i bardzo się nudze to idę pograć na kompa sam albo z przyjaciółmi . 5 tygodni przed dostaniem listu od Hogwartu objawiły się moje moce magiczne.I list przyniosłą mi sowa z Hogwartu o 7:00.A moje moce objawiły się tak że byłem w szkole i przyszli do mnie koledzy z liceum i zaczeli mnie popychać i się ze mnie wyśmiewać. Bardzo się zdenerwowałem i oni nagle zaczeli latać i spadać na ziemie. Byłem bardzo zaskoczony i pobiegłem powiedzieć mamie i tacie co się stało. Moja mama jest Czarodziejka a tata Mugolem. Wuja i ciocia są czarodziejami , ciocia uczy w Hogwardzie nauki o eliksirach. 2 kuzynowie są czarodziejami a kuzynka mugolem.Oni chodza do Hogwartu i opowiadają mi jak tam jest fajnie, i czego się nauczyli.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Wyszukałem w internecie.(na YouTube)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#2
Rozbuduj historie aby skladala sie z kilkunastu zdań złożonych
Podanie WSTRZYMANO
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#3
Już, chyba dobrze
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#4
MrPiteroVskyy napisał(a): (08.07.2016 22:00)Imię i nazwisko: Michael Philips

Miejsce urodzenia: Jarocin

Status krwi: 50%(Chciał bym być półkrwi)

Cechy charakteru: Odważny, towarzyski, miły, uparty, Kochający zwierzęta, koleżeński.Koledzy mnie bardzo lubią szybko rozwiązuje problemy i staram się załagodzić kłutnie. Koledzy mnie bardzo lubią i chcą żebym wypad na miasto i coś w tym stylu. Mam 11lat ale dogaduje się też o wiele starszymi od siebie. Mój ulubiony kolor to zielony.

Wygląd postaci: Bardzo przystojny ,włosy Ciemny blond  około 5 cm wysokości przeczesane na prawy bok, zielone oczy, znamie na prawej dłoni, wysokość 158cm opalony 

Historia postaci: Przed dostaniem listu z Hogwartu byłem zwyczajnym chłopcem. Rodzice mnie kochali miałem tez młodszą siostrę. Ciągle się o coś kłuciła. Miałem też psa którego bardzo kocham(łem).Pilnie się uczę. Nauczyciele chwalą mnie że jestem dobry z wszystkich przedmiotów i wuefu bo pilnie się uczę i dostaje dobre oceny ze wszystkich przedmiotów. Po wszystkich lekcjach idę do dziadków bo ja mieszkam na kompletnym bezludziu. Zdala od domów przyjaciół , miast i sklepów. Kiedy odrobię lekcje i się pouczę na wszystkie przedmioty. Wychodzę na dwór i robie cos z przyjaciółmi bawię się albo idę gdzieś na miasto. Kiedy jestem w domu i bardzo się nudze to idę pograć na kompa sam albo z przyjaciółmi. Moja mama jest Czarodziejka a tata Mugolem. Wuja i ciocia są czarodziejami , ciocia uczy w Hogwardzie nauki o eliksirach. 2 kuzynowie są czarodziejami a kuzynka mugolem.Oni chodza do Hogwartu i opowiadają mi jak tam jest fajnie, i czego się nauczyli. Ja dostałem list z Hogwartu 1 dzień po pojawieniu się moich mocy magicznych.Rodzice się wtedy ucieszyli i zawiezli mnie na ulice pokątnom żebym kupił różdżke. Po kupnie potrzebnych żeczy zawieźli mnie do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Wyszukałem w internecie.(na YouTube)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

ReTTy napisał(a): (08.07.2016 23:36)Rozbuduj historie aby skladala sie z kilkunastu zdań złożonych
Podanie WSTRZYMANO
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#5
Brak momentu otrzymania listu z Hogwartu i objawienia sie mocy magicznej
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#6
ReTTy napisał(a): (09.07.2016 21:37)Brak momentu otrzymania listu z Hogwartu i objawienia sie mocy magicznej

Już jest .  Napisałem że 1 dzień przed dostaniem listu z Hogwartu objawiły się moje moce magiczne.
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#7
Ciagle nie napisałeś jak objawiły się twoje moce, zwykła wzmianka nie wystarczy
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#8
ReTTy napisał(a): (10.07.2016 13:31)Ciagle nie napisałeś jak objawiły się twoje moce, zwykła wzmianka nie wystarczy

JUŻ napisałem
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#9
Mój błąd, nie zauważyłem jeszcze, że dałeś miejsce urodzenia jako Polske, a musisz się urodzić na wyspach brytyjskich. Popraw to a od razu ci akceptuje, w razie czego to spam mi na tsie, bo jestem tam czesto pod nickiem Pusia.
MrPiteroVskyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Lip 2016
0
#10
ReTTy napisał(a): (11.07.2016 13:59)
Mój błąd, nie zauważyłem jeszcze, że dałeś miejsce urodzenia jako Polske, a musisz się urodzić na wyspach brytyjskich. Popraw to a od razu ci akceptuje, w razie czego to spam mi na tsie, bo jestem tam czesto pod nickiem Pusia.

Poprawiłem!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.