Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
KLaus15
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lip 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Max Clivens
Miejsce urodzenia: Londyn rok 2040
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Max jest odważny. Nigdy nie unosi głosu na innych. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi co oznacza, że jest towarzyski. Bardzo dobrze radzi sobie w nauce czyli jest inteligętny. Zawsze staje w obronie kolegów. Max jest bardzo uczuciowy i przejmuje się losami swoich rówieśników. Jest miły dla innych a także bardzo pomocny. Bardzo lubi czytać książki i chodzić na długie spacery. Zawsze walczy do końca i broni swego imienia. Jego negatywną cechą jest to, że jest mściwy i zadziorny.
Wygląd postaci:Jest niski jak na swój wiek. Ma zielone oczy i złociste włosy. Jest jasnej karnacji.Także jest chudy i silny. Lubi ubierać się luźno czyli T-shirt, jasne dżinsy i sportowe buty.
Historia postaci:Kiedy miałem 6 lat zacząłem podejrzewać, że rodzice czegoś mi nie powiedzieli. Zawsze chciałem zostać czarodziejem ale myślałem, że to niemożliwe. Po pewnym czasie zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Raz gdy byłem bardzo wkurzony patrzałem się na świeczkę i nagle zapaliła się sama od siebie. Było też tak, że jak ze strachu uniosłem ręce całe moje biurko podniosło się a gdy je opuściłem nagle zeszło na duł. Gdy skończyłem 11 lat rodzice powiedzieli mi, że jestem czarodziejem. Pewnego dnia przyleciała do mnie biała puszysta sowa i rzuciła mi na kolana list. Otworzyłem go i przeczytałem po tym zacząłem skakać z radości, ponieważ dostałem się do Hogwartu szkoły magii. Napisane było tam, że mam się udać na ulicę Pokątną. Nie wiedziałem gdzie to jest ale za to moja mama tak. Spakowałem się i ruszyliśmy. Gdy już dotarliśmy wybrałem się na zakupy. Kupiłem różdżkę, czarodziejski kapelusz oraz sowę którą nazwałem Pusia. Po tym mama kazała mi wbiegnąć w mur oczywiście w niego wbiegłem bo jej ufałem. I nagle znalazłem się na peronie 9 3/4. Pożegnałem się z mamą i wsiadłem do pociągu, który jechał do Hogwartu. Po kilku godzinach dotarłem na miejsce. Nie mogłem się doczekać aż przekroczę mury Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#2
Wstrzymane:
1. Rozbuduj cechy charakteru postaci. 
2. Rozbuduj wygląd postaci. 
3. W historii postaci zaznacz wymienione elementy: Wczesne dzieciństwo, moment ujawnienia się magii, otrzymanie listu z Hogwartu i zakupy na ulicy pokątnej. 
KLaus15
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lip 2016
0
#3
Grandd napisał(a): (09.07.2016 23:45)Wstrzymane:
1. Rozbuduj cechy charakteru postaci. 
2. Rozbuduj wygląd postaci. 
3. W historii postaci zaznacz wymienione elementy: Wczesne dzieciństwo, moment ujawnienia się magii, otrzymanie listu z Hogwartu i zakupy na ulicy pokątnej. 

Poprawione  Wink
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#4
Wstrzymane-  Zmień moment ujawnienia się magii ponieważ nie jesteś w stanie wywołać burzy lub nawet ożywić jakiś kwiat. Inny moment ujawnienia się magii to może być np. Podniesienie przedmiotu, popchnięcie jakiejś rzeczy lub zapalenie się świeczki. 
KLaus15
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lip 2016
0
#5
Grandd napisał(a): (10.07.2016 18:57)Wstrzymane-  Zmień moment ujawnienia się magii ponieważ nie jesteś w stanie wywołać burzy lub nawet ożywić jakiś kwiat. Inny moment ujawnienia się magii to może być np. Podniesienie przedmiotu, popchnięcie jakiejś rzeczy lub zapalenie się świeczki. 

Poprawione Smile
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#6
Wstrzymane: Magia ujawnia się przy silnych emocjach więc napisz co się stało, że właśnie wtedy magia się objawiła. 
KLaus15
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lip 2016
0
#7
Grandd napisał(a): (11.07.2016 14:56)Wstrzymane: Magia ujawnia się przy silnych emocjach więc napisz co się stało, że właśnie wtedy magia się objawiła. 

Poprawione Cool
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#8
Zaakceptowane:
[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.