Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
rochon13
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Neaville Kush
Miejsce urodzenia: Hull
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Zwyczajny chłopak który żył z dnia na dzień. Był miły uprzejmy pomocny szczery zabawny ale też potrafił zachować powagę w  niektórych sytuacjach. W szkolę szło mu dobrze miał dobre oceny rodzice byli z niego dumni.Miał paru przyjaciół którym mógł się zwierzyć ze wszystkiego tak jak oni mu. Dążył uparcie do celu , nigdy się nie poddawał. 
Wygląd postaciBig Grinosyć wysoki szczupły szatynowe włosy niebieskie oczy zawszę chodził czysty w umytych ubraniach dbał o siebie.
Historia postaci: Życie Neavilla było spokojne, lecz pewnego razu wraz ze swoim ojcem wybrali się na ryby, na kanał który był kilka przecznic od ich kamienicy. Gdy ojciec Neavilla złowił dorodnego szczupaka Neaville był w szoku, nigdy nie widział takiej ryby na oczy. Po udanych połowach ojciec z synem wrócili do domu. Neaville wypytywał się ojca na co i jak złowił tą pokaźnych rozmiarów rybę, ojciec odpowiedział mu że za dwa tygodnie się dowie w swoje 11 urodziny.Po dwóch tygodniach nadeszły urodziny Neavilla na przyjęciu było kilka przyjaciół i rodzina. Gdy impreza się skończyła rodzice zawołali Neavilla do salonu. Neaville wchodząc do pokoju zauważył w  rękach ojca list.Po krótkiej rozmowie Neaville dowiedział się jak ojciec złowił rybę i kim naprawdę są jego rodzice. Neaville był bardzo zafascynowany tym że jego rodzice są wyjątkowi, i że on też będzie. Ojciec podał mu list, gdy go otworzył zamurowało go. Dowiedział się że dostał się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Grałem kiedyś na serverze myhps coś w tym stylu w dodatku jestem wielkim fanem harrego , naszła mnie wielka chęć żeby zagrać w taki server Smile.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.