Witaj!

[Problem]
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#1
Niezbyt wiem w jakim dziale miałbym to umieścić, więc daje to tutaj (najwyżej jakiś mod to przeniesie do działu bardziej odpowiedniego). Ostatnio ktoś zrobił wjazd na moją chacjęte w Hogsmeade i problem polega tylko w tym czy bym mógł mieć jakiś kontakt z kimś kto 1)nadzorował tą całą akcję lub 2)ktoś kto w niej uczestniczył. Jeśli by to był uczestnik i by się sprawa wyjaśniła że jednak dom został napadnięty/okradziony/cokolwiek innego to wiadomo że tej osoby nie bd już od tak znał w IC (nie jestem lamusem i nie wykorzystuje info z ooc do ic). Chodzi głównie o to, że na dom były nakładane bariery i inne syfy, a z niewyjaśnionych przyczyn raz tabiczka z takimi informacjami odnośnie tych barier była nałożona a zaraz potem znikła i mimo próśb kogoś z adm o wstawienie jej na nowo- nie pojawiła się. W tej sprawie żeby nie robić tu gównoburzy poprosiłbym aby ktoś kto jest w to wszystko "zamieszany" pisał do mnie lub do mekilla po prostu na skype. Nwm cze mekilla wszyscy mają (jak nie to nie podaje bo nie jestem od podawania cudzych skajpajów) ale mój powinni wszyscy mieć (Ale dla przypomnienia - event1118). I Tyle, mam nadzieję, że ktoś się zgłosi żeby wszystko to wyjaśnić.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#2
MeKill już składał skargę i podobno wszystko jest wyjaśnione. (Przepraszam że tu się wtrącam)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Z tym bardziej do Admina RP - Ale słyszałem, ze wyjaśnione.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.