Witaj!

Jaelyn Anais Degore [Uczennica]
Lyanna
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2016
25
#1
Bug 

Urodzona zimą, 20 Grudnia 2038 w Dover, Wielkiej Brytanii


Jest czarodziejką czystej krwii, Angielką,
z dalszymi korzeniami we Francji i Rosji.
Aktualnie mieszka w Westminster w Londynie 


Uczennica trzeciego roku w Hogwarcie (1 OOC)
z domu Ravenclaw


Wygląd postaci:
~Pierwszy rok w Hogwarcie~ (wyglądała tak niewinnie i niepozornie [Obrazek: 5bu9Wpz.jpg])

(rysunki są mojego autorstwa [Obrazek: n8hCdaH.jpg] )


~A tutaj z braciszkiem vvv     ∩(︶▽︶)∩ ~


~Troche późniejszy wygląd~

Jaelyn bardzo wyróżnia się przez swój kolor włosów, a właściwie ich dwu kolor, od urodzenia idealnie w połowie dzieli się na kasztanowy brąz i platynowy blond. Włosy ma szopiaste, delikatnie pofalowane i bardzo długie, sięgające niemalże brzucha, zawsze rozpuszczone, lub niestarannie spięte z tyłu głowy.
 Pojedyncze pasma włosów często zasłaniają jej pulchną, owalną twarz, na której najbardziej zauważalne są duże, okrągłe, brązowe oczy. Nos ma dosyć płaski, którego końcówka zawsze jest mocno różowa, usta naturalnie wydatne, a brwi ciemne i cienkie. Jej cera jest gładka i porcelanowo biała z różowymi akcentami, jak u każdego z rodu Degore.
Jaelyn jest wyjątkowo chudą dziewczyną z małym biustem, o niewielkim wzroście, o wiele niższym od wzrostu swojego rówieśnego brata. 

Ubiera się w zwiewne, długie spódnice, masę różnych cienkich narzutek ponakładanych na siebie, pełnych frędzli, stonowanych wzorów, o ziemistych, naturalnych kolorach.

Cechy charakteru postaci 
Jealyn bardzo wyróżnia się charakterem spośród wielu krukonów,( z którymi zmuszona jest dzielić dom) bowiem jest ona egoistyczną i cyniczną osobą, momentami potrafi być nawet skrajnie arogancka. Swoją osobę w każdej sytuacji stawia na pierwszym miejscu, rzadko kiedy obchodzą ją inni ludzie. Osoby spoza jej rodu zwykła traktować jako pozbawionych logicznego myślenia, zapatrzonych w bzdurne wartości idiotów.
 Nigdy nie była specjalnie zainteresowana zacieśnianiem kontaktów z nowo poznanymi ludźmi, bardzo dobrze czuje się w towarzystwie swoim i swojej najbliższej rodziny, szczególnie brata, z którym jest nierozłączna. Mimo niechętnego kontaktu z innymi ludźmi, jest bardzo dobra w wykorzystywaniu ich do własnych celów, znajdowaniu ich słabości. Zawsze wątpi, aby ktokolwiek mógł autentycznie kierować się altruizmem.
 Kurczowo trzyma się swoich przekonań, zawsze chętna jest do wyrażania swojego zdania, jakkolwiek nie kłóciłoby się to z poglądami otaczającej ją gawiedzi.Jej największym życiowym celem jest samodoskonalenie, zgłębianie wiedzy z dziedzin nauk które ją interesują.

Historia
1. Krótki rodowód


2. Dzieciństwo

3.Pierwsze lata w Hogwarcie [I-III] 

Rodzina

Alastair de Goire - założyciel rodu i alchemik, żył w XIV wieku pod Paryżem
Vaimon de Goire - daleki wuj, głowa francuskiej gałęzi rodu 
Ignotus Degore III - dziadek, mieszka w rodowej rezydencji przy klifach Dover
Cadmus Degore - ojciec, pracownik Ministerstwa Magii
Mortima Degore-Dragovich - matka, nie żyje
Charles Degore - wuj, brat ojca
Mimir Löfgren - ciotka, żona brata ojca.
Salazar Degore - starszy brat, obecnie w rezerwacie smoków w Rosji
Marvolo Alester Degore - starszy brat, uczeń ze Slitherinu [Rhaegar]
Antioch Degore - pierwszy młodszy brat, jeden z bliźniaków
Maelys Degore - drugi młodszy brat, jeden z bliźniaków

Brian Dragovich - wujek ze strony matki [Virus]
+ ród Dragovich


~ potrafi grać na pianinie, śpiewać i tańczyć w kilku klasycznych stylach
~ Uwielbia słuchać swingu i klasycznego jazzu 
~interesuje się alchemią, starymi alchemikami i ich pierszymi doświadczeniami

c.d.n

Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Ale tu wszystkiego dużo  Shock Póki co to może krótko, ale starannie wszystko opisane. Jeśli będzie więcej literek niż obrazków i zdjęć, to będzie to naprawdę ładna Karta Postaci. Podobają mi się twoje rysunki; mam nadzieję, że kiedyś będę mógł skorzystać z twoich umiejętności Wink Daję repke na zachętę, kontynuuj pracę nad tym dziełem.
Lyanna
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2016
25
#3
A to wiadomo, będzie jeszcze sporo nabazgrane ! Narazie wstawiłam najważniejsze rzeczy, które by się mogły przydać w trakcie rozgrywki. A co do mojej manualnej twórczości to z wielką przyjemnością bym komuś coś narysowała ᕦ(^o^ˇ)ᕤ No i bardzo dziękuje za repke !
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Śliczna karta, śliczne rysunki i ciekawa postać Heart Po prostu repka konieczna. No i jeszcze Ethan na sygnaturze Shy
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#5
podoba mi sie.
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#6
Dlaczego jesteśmy spokrewnieni, a ja o tym nie wiem? ;/
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#7
Ładnie Maja
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#8
Piękna karta siostra Big Grin
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#9
Piękne, aż przeczytałem całość i czuję niedosyt. Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#10
Matko boska Procterowska jak ja się ciesze, że przydzieliłem cię do krukonów :_;



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.