Witaj!

Podanie na nauczyciela Numerologii.
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#1
[IC]
Imię i nazwisko
Orivinn Margel
Wiek
53
Miejsce urodzenia
Nowy York
Wykształcenie
Szkoła Magii Illvermorny,
4 letni Uniwersytet Numerologii we Francji
5 letni Uniwersytet Zaklęć oraz Obrony Przed Czarną Magią; Barierologia.

Posada, na którą aplikujesz
Nauczyciel Numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?
**Do dyrekcji przylatuje biała sowa, trzymająca w pyszczku list. Treść w nim napisana jest bardzo starannie.**
Droga Dyrekcjo!
Chodząc ulicami zauważyłem ogłoszenia dotyczących wolnych posad w Hogwarcie. Jedną z nich jest właśnie Numerologia, którą interesowałem się zawsze. Był to jeden z moich ulubionych przedmiotów w mojej szkole, z którego miałem bardzo dobre oceny. Niedawno przyjechałem tutaj z Ameryki, gdzie chciałbym znaleźć jakąś pracę. Postanowiłem właśnie zgłosić się na posadę nauczyciela. Jestem osobą, która na pewno potrafi pracować z młodzieżą oraz przekazywać jej odpowiednią wiedzę z tego przedmiotu. Po ukończeniu szkoły, udałem się także na Uniwersytet Numerologii, który tylko poszerzył moją wiedzę na ten temat. Poradziłbym sobie z każdym problemem uczniów a przede wszystkim - jestem bezstronny. Nie faworyzowałbym żadnego z domów, dodawał uczciwie punkty - ale także je odejmował, gdyby była taka potrzeba. Moim zdaniem jestem osobą godną tej posady. Mam ogromny zapał do pracy oraz chęć robienia 'tego czegoś'. Obecnie pracuje już jako auror, a chciałbym dołożyć jeszcze nauczyciela numerologii. Przedmiotu, którym interesuję się od dziecka i który zawsze bardzo lubiłem. Moje lekcje starałbym się ciekawie rozwijać, aby uczniowie po prostu nie nudzili się. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Z poważaniem,
Orivinn Margel.
Oceny z SUMów i OWUTEMów
SUMy: PO,
OWUTEMy: PO,
Wliczając także Uniwersytet Numerologii we Francji.
[OOC]

Nick w grze
MrKarMal
Czy masz jeszcze inne konta?
Tak, posiadam jeszcze dwa inne konta, choć głównie gram na tym.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?)
Tak, uczyłem już na tym serwerze właśnie tego przedmiotu, którym jest Numerologia. Dodatkowo, jako Inkwizytor zdarzało mi się czasami przeprowadzać zastępstwa za innych nauczycieli, tak więc myślę, że przez ten czas zdobyłem nawet niemałe doświadczenie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?)
Startuję na tą posadę, ponieważ jest to prawie jedyny przedmiot, którego mógłbym nauczać. Znam się na nim nawet dobrze, w porównaniu do innych co czyni go właśnie dla mnie 'nauczalnym'. Gdyby nie wydarzył się pewien incydent, zapewne dalej nauczałbym tego przedmiotu. Myślę, że na mojej wcześniejszej postaci nikt nie miał zastrzeżeń co do mojej pracy, robienia lekcji i tak dalej. Jestem ponad to osobą aktywną, która ma dużo chęci na grę i gra bardzo często. Z wbijaniem na lekcje nie mam większego problemu, chyba iż wypada mi wtedy jakiś wyjazd rodzinny. Granie nauczycielem było dla mnie bardzo ciekawe i nigdy mi się nie nudziło, dlatego chciałbym je kontynuować, tyle że na nowej postaci. Numerologia jest przedmiotem bardzo fajnym, który lubię nauczać. Doświadczenie w nauczaniu, zwłaszcza tego przedmiotu, posiadam. Oprócz tego mój poziom RP nie jest na jakimś niskim poziomie. Wydaje mi się, że ogarniam nawet co i jak, więc nie odwalałbym na lewo i prawo. To tyle. Licze na pozytywne rozpatrzenie podania i możliwości powrotu w mury Hogwartu, jako nauczyciel Smile.
Nazwa Skype
Każda osoba z dyrekcji posiada.
.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Oczywiście twoje szanse na ponowne nauczanie tego przedmiotu są większe niż u innych kandydatów (o ile będą) więc jeśli nikt się nie zgłosi poza tobą to bez testu zapraszam po prostu na rozmowę kwalifikacyjną. Dopuszczony. Napisz do mnie na skype. Stellax23
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.