Witaj!

[Apelacja] KrzychuPL
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Osoba nakładająca karę: Whisper

Powód nałożenia kary: "Akcje +18 na pierwszaku"

Czas trwania kary: Tydzień

Opis sytuacji: Moja postać wybrała się do postaci @Paula1010, gdzie zaczęli się całować. Z emocji zdjęli koszulek i kontynuowali. Dalej to już były tylko zwykłe pocałunki, do niczego więcej nie doszło.

Argumentacja: Nie wiem, dlaczego uznano w ogóle pocałunek bez koszulki jako akcje +18. Po co ingerować OOC w takich sprawach, jeśli to wyłącznie kwestia IC, co robią nasze postacie. Gdyby to rzeczywiście był kontakt seksualny, bądź coś jeszcze gorszego, to rozumiem, bo 11 latek nie byłby do czegoś takiego zdolny. Jeśli rzeczywiście uznawane jest to za takowe akcje, to bardzo przepraszam i obiecuję, że się poprawię. Ale dobrą chyba rzeczą dla graczy byłoby opisanie w jakiej kategorii wiekowej mogą robić dane rzeczy, bo nie wszystkim taka wiedza jest ogólnodostępna, a pytać o wszystko adminów RP, to chyba by zwariowali z aktualną ilością PW w ich skrzynce odbiorczej. Jeśli nie ma takiej opcji, abym dostał UnBana, to nie szkodzi. Przynajmniej się wytłumaczyłem i wszystko jest już jasne. Z góry serdecznie dziękuję za same odczytanie tej apelacji i jeszcze raz przepraszam.
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#2
Zaryzykuje warnem ale po przeczytaniu twojej apelacji nie zrozumiałeś za co dostałeś bana. Krzychu, powiedz mi szczerze, którzy jedenastolatkowie zdejmują części garderoby przy całowaniu? Którzy jedenastolatkowie myślą poważnie o związkach, rodzinach etc etc. Pewnie Whisperowi w głównej mierze chodziło też o to, że na serwerze grają dzieci, które na poważnie wezmą akcje i wypróbują ją w realnym świecie i co będzie? "Dzieci rodzą dzieci" Pewnie dramatyzuje ale chciałem naprostować sytuacje bo była zapewne możliwość, że poszloby dalej z akcja.

Pozdrawiam
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#3
No właśnie nie poszłoby dalej, bo wiem, że akcji seksualnych nie odgrywa się w 1 klasie OOC. Jednak nie sądzę, aby ta akcja właśnie była +18.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#4
Zakladam ze po calej sytuacji paula wbila sobie ck a ty dostales bana za nieumyslne spowodowanie ck niewinnej osobie
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Od zawsze na serwerze panuje zasada że za Non-RP karamy banem. Czyż musiało dojść do kontaktu seksualnego byście otrzymali bana? Nie. Otrzymaliście 7 dni za Non-RP bo który dzieciek w wieku 11-12 lat myśli w ogóle o dziewczynach a tutaj całowanie się i rozbieranie się do naga? Zakrywanie się patologia nie wchodzi w grę gdyż tak może powiedzieć każdy. Bana nie zdjemuje. Zamykam Wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.