Witaj!

Skarga na gracza Gwendolyn.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#1
Nick oskarżającego: Geralt

Nick oskarżonego: Gwendolyn
Powód: Postaram się krótko to opisać. Gwendolyn odgrywa postać dziecka gracza MineNati. Dziecko urodziło się kilka miesięcy temu OOC, kiedy był jeszcze rok szkolny, który niedawno się zakończył. Patrzę w wakacje, a tu Gwendolyn - UczeńKlasa1. Przytoczę słowa Eryka, które spisał w Rachubie Czasu - "W ciągu jednego roku szkolnego, wszystkie postacie starzeją się o dwa lata. Nie ma już możliwości dowolnej rachuby czasu względem postaci dzieci, a także tworzenia postaci dzieci z określonym wiekiem, mniejszym niż 11 lat." Dziwnie jest patrzeć na to, jak Gwendolyn w kilka tygodni ma już 11 lat, w dodatku kiedy miałem z 10, ona miała dopiero 3, a teraz będzie ze mną w klasie.
Dowody (Wymagane Screenshoty): Myślę, że niepotrzebny, gdyż weryfikatorzy musieli ją przyjąć do Slytherinu i któryś to potwierdzi.
Proponowana kara: Na pewno zdjęcie rangi Ucz1 i jakiegoś bana, bo nierealne jest to, że np. inni gracze po roku szkolnym dodają sobie 2 lata, a Gwendolyn około 7.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Lekka hipokryzja; bo sam wcale nie odgrywałeś dorastania postaci w racjonalny sposób.
Rozumiem, że to nie jest normalne, że dziecko z trzyletniego w zaskakującym tempie staje się dziesięcioletnie, ale nikt nie powiedział, że zrobiła to po wprowadzonych zmianach przez Eryka. Mogła to zrobić przed tym dokładnie tak samo jak ty.
Wyobraź sobie, że ja na swoim mk, będę szedł teraz do 1OOC, a kilku graczy, których postacie urodziły się rok po mojej, będą teraz w 2OOC. Ale czy to jest powód do nagłego rozpoczęcia nagonki na tych graczy? Nie.
Uważam, że warto zwracać na to wszystko uwagę, ale dopiero w przypadku postaci dzieci, które w IC przyszły na świat, a OOC powstały po zarządzonych zmianach, wymienionych w Rachubie czasu.
Nikt nikomu nie udowodni, że jego postać dorosła zdumiewająco szybko przed, czy po rozporządzeniu Eryka. Jedynie można to udowodnić graczom, którzy zastosowali to po wprowadzeniu zmian przez admina RP.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#3
Tyle że z tego co pamiętam, zrobiła to po tym oświadczeniu, a nie przed.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#4
Geralt napisał(a): (29.07.2016 17:18)Tyle że z tego co pamiętam

Takim dowodem, to ty mnie nie przekonasz
MineNati
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 5
Sie 2015
65
Ravenclaw
#5
Rachuba Czasu wyszła w Maju, Gwendolyn urodziła się na początku Marca Smile
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#6
Cytat:Rachuba Czasu wyszła w Maju, Gwendolyn urodziła się na początku Marca
Dowody?
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#7
Geralt napisał(a): (29.07.2016 17:26)
Cytat:Rachuba Czasu wyszła w Maju, Gwendolyn urodziła się na początku Marca
Dowody?

Rachuba czasu - http://hapel.pl/forum/Temat-a-rp-rachuba-czasu
A co do miesiąca urodzenia postaci musisz uwierzyć na słowo @MineNati
MineNati
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 5
Sie 2015
65
Ravenclaw
#8
W jaki sposób mam dać ci na to dowody? Czy moim obowiązkim jest trzymanie ss lub innych dowodów na komputerze? Jeszcze z marca co na pewno zostało już wyczyszczone? 
[Obrazek: uvSj5sE.png]

Znalazłam tylko coś takiego, mimo iż tak na prawdę nie mam obowiązki ci się tłumaczyć. Plus Gwen urodziła się tydzień przed czasem, czyli 13 marca.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#9
No jeśli tak i nikt z adm nie ma zastrzeżeń, to można zamknąć wątek.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#10
Postać nie urodziła się po zarządzonych przez Eryka zmianach. Gracz Gwendolyn miał mniej-więcej 2 miesiące OOC, na szybki rozwój swojej postaci dziecka, co jeszcze w tamtym czasie było zgodne z zasadami. To chyba zamyka sprawę?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.