Witaj!

Ankieta: Nowe zastosowanie tej modyfikacji?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak. (Napisz dlaczego w odpowiedzi)
48.89%
22 48.89%
Nie. (Napisz dlaczego w odpowiedzi)
51.11%
23 51.11%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Ankieta NOWE PYTANIE] Voice chat
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#1
Jak większości udało się już przekonać, na serwer została wprowadzona modyfikacja umożliwiająca porozumiewanie się na voice chacie. Tutaj możecie wyrazić swoje zdanie na ten temat bo to od Was zależy czy ta modyfikacja zostanie czy też nie.





Rozwinięcie tematu


Inne zastosowanie tej modyfikacji, voice chat byłby dostępny dla wszystkich po 22. Wtedy wielu z Was siedzi z dormitorium i zazwyczaj wychodzi z serwera bo nie ma tam co robić, moglibyście sobie pogadać czy co tam chcecie robić, jednak za dnia... Za dnia voicechat byłby zablokowany dla normalnych użytkowników, chętni nauczyciele mogliby prowadzić lekcję odczytując fragmenty podręcznika na głos, z pewnością byłoby to lepsze rozwiązanie niżeli żmudne kopiuj, wklej z internetu do okienka chatu. Mało tego, gracze musieliby słuchać wykładu i zapisywać notatki, żeby zdać egzamin, a poza tym, można byłoby prowadzić:

- Audycje radiowe,
- Komentarze do ważnych wydarzeń np. meczu Quidditcha,
- Wywiady speakerskie,
- Karaoke Party
- I wiele innych.
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Niech zostanie, ale denerwują mnie ścinki podczas, gdy kilka osób naraz coś mówi...
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
Tak,Bo jest mega : 3

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Silexan
Mugol


 
#4
10/10 Big Grin Śmiechowo jest, a IC rozmowy przez mikro to mistrzostwo Tongue

Mozna by robić eventy, co jakiś czas przez godzine dwie, rozmowy przez mikrofon są ic jak to miało miejsce dzisiaj Big Grin
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
63
Slytherin
#5
Jest to ciekawa opcja gry IC na serwerze, gdyż możemy używać swoich, naturalnych i tylko własnych głosów co, jako iż niektórzy gracze to uczniowie, idealnie pasuje do nich. Według mnie może to być Smile
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#6
Uważam to za absolutnie nieprzydatne, i w większości przypadków irytujące
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#7
Kolejny mod, kolejne laggi, gdy dodano moda wywalało mnie z serwera dzisiaj i mam małe laggi mimo wersji Javy 8 . Poza tym, mamy przecież Team Speak 3 lub Skype do takich rozmów, a wielu graczy się naturalnie wstydzi rozmawiać z kolegą w grze, wiedząc że stoją obok niego inne osoby.
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#8
Nieech zostanie! Big Grin
Nie trzeba wchodzić na skype żeby pogadać, łatwiej jest się porozumieć, szybciej działa niż pisanie w OOC.
A dla trolli po prostu mute Tongue
Edit: Chyba że coś się zmieniło podczas mojej nieobecności i Voice Chat to teraz to IC xD ale to i tak fajnie, nie trzeba tyle pisać.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#9
Chciałbym przypomnieć, że głosy należy poprzeć sensownymi argumentami w odpowiedziach, nie mam zamiaru tolerować argumentów typu "nie bo nie".
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#10
Jestem na nie. Ludzie zamiast na rozgrywkach IC skupiają się na rozmawianiu przez moda. Gra RP polega na graniu na czacie nie na komunikowaniu się czat głosowy. To dziwne że osoba która ma w IC ponad 30 lat może mieć w rzeczywistości głos 13 latka. Albo dziewczyna IC posiada głos mężczyzny. Jestem przeciwny



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.