Witaj!

Skarga na Viserysa
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#1
Temat skargi: Zamknięcie 13-Latka w więzieniu na 48h

Nick oskarżającego: Victor
Nick oskarżonego: Viserys

Powód: Niby za pobicie

Dowody (Wymagane Screenshoty):

1.http://prnt.sc/c19qe2 - Tutaj jest że to nie ja zaczełem bójke tylko grasz Paula1010 [ IC jego Siostrzenica chyba]

I mam podejrzenie o MG

Proponowana kara:
Zwolnienie z BA
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Wiem, że nie jestem powiązany ze sprawą, aleee... On cię ukarał IC za coś, co zrobiłeś IC, więc oskarżyć o cokolwiek również możesz go tylko IC, a nie na forum OOC...

Nikt nie prosił Cię o wypowiedź, a stroną w konflikcie nie jesteś +40%
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#3
Aha, sprawa czysto IC. Zamknąłem go nie za  pobicie, tylko że dlatego wcześniej próbował wbić do Depa Tajemnic po Szarika. Poza tym, ta skarga jest śmieszna, a gracz zarzuca mi MG, hmm, chyba sam nie opanował czym różni się IC od OOC. Proszę aby w tym wątku wypowiadał się tylko Victor, ja i administracja i osoby które są powiązane.
P.S. Pokaż wcześniejsze ssy jak ją związałeś. Smile
Deleted
Mugol


 
#4
Powodem skargi jest działanie konkretnej postaci w in character, czyli aresztowanie nieletniego. Cóż, działanie jest zgodne z regulaminem, bo nie narusza jego postanowień. Co innego, czy w in character takie postępowanie jest akceptowane lub nie.

Lepiej i bardziej zgodnie z zasadami, będzie jeśli Twoja postać w in character złoży skargę na tego aurora do jego przełożonego, chociażby do szefa biura aurorów (w dziale Ministerstwa jest lista dyrektorów departamentów, w tym szefa aurorów). Wtedy, na drodze in character możliwa będzie jakakolwiek ingerencja.

Skarga na forum, za działanie IC jest niewłaściwą metodą szukania sprawiedliwości.

Skarga rozwiązana.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.