Witaj!

Sang Yeonrin [Dor]
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#1
Heart 
Urodziła się z początkiem lata w Seulu, najbardziej popularnym mieście Korei Południowej.
Obecnie zamieszkuje byłą stolicę Szkocji - Perth.
Została przyjęta do domu Roweny.

[Obrazek: xJvp0aK.jpg]
Zdjęcie/Rysunek postaci:

[Obrazek: xJvp0aK.jpg]

Opis wyglądu postaci: Gdy spojrzy się na nią chociaż kątem oka można od razu stwierdzić - Koreanka. Dziewczyna o oliwkowej karnacji, czego zwykle nie widać, oraz dość mocnych rysach twarzy. Włosy sięgają jej do ramion. Oczy są duże oraz bardzo brązowe. Jeśli się im nie przyjrzy, można by nawet powiedzieć, iż są czarne. Wydają być się nadnaturalnie duże. Często nakłada na nie soczewki. Pod lewym znajduje się mały pieprzyk, który mimo swojej wielkości rzuca się w oczy przez to, że jest jedynym na jej twarzy. 
Posiada średniej wielkości, zadarty nos, ma także pełne oraz dosyć małe usta, podobne do koloru jej skóry. W ciągu ostatnich lat jej "puchate" policzki zdążyły zniknąć. Jej szybką przemianę materii można łatwo zobaczyć z powodu jednej rzeczy - jednym z jej ulubionych zajęć jest jedzenie, a mimo to, ciągle jest bardzo lekka i chuda. W ostatnim czasie urosła dość i widać to gołym okiem. Obecnie jej wzrost to 150cm, lecz i tak jest to znacznie więcej, niż kiedyś. Czasem ludzie jej mówią, że wygląda jak grzybek.  Co do jej ubioru, Yeonrin zaczęła ubierać się bardziej elegancko i udało jej się przekonać do spódnic oraz sukienek, a nawet ubiera się w nie chętniej , niż w spodnie. 
W uszach zawsze ma kolczyki, praktycznie każdego dnia są inne. 

Cechy charakteru postaci: Yeonrin zmieniła się nie do poznania nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale i charakter. Nie jest już tak bardzo otwartą osobą jak kiedyś. Żeby otworzyć się na jakąś osobę, musiałaby spędzić z nią bardzo dużo czasu, ale wtedy potrafi być naprawdę pogodną osobą. W wolnym czasie w jej dłoni często goszczą najróżniejszego gatunku książki, od Fantasy aż po Science Fiction. Na pierwszy rzut oka wydaje się być spokojną kobietą, lecz w rzeczywistości łatwo o zdenerwowanie jej i gdy ktoś to zrobi, potrafi być naprawdę bardzo okropną i wredną osobą. Prawie nigdy nie słucha poleceń od innych, po prostu tego nie lubi, mimo tego do rozmówców zwraca się z szacunkiem i często odpowiada pełnymi zdaniami, szczególnie zwracając się do obcych. 
Od dziecka rysowała, a wiele osób pochwalało jej pracę, ostatnio jednak nie robi tego prawie w ogóle, bo jak twierdzi, nie ma na to czasu. 
Jak każdy miewa gorsze jak i lepsze dni, jednak te pierwsze zdarzają się dość często. 
Mimo swojego wieku, lubi wygłupiać się z innymi i tęskni za czasami, kiedy robiła to codziennie. 
Historia: 
Ojciec - Sang Minrin
Matka - Sang Yoori
Siostra - Sang Soorin
Ciocia - Kim Sooyoung 
Kuzynka - Kim Soohan

Wujek - Kim Jeonghan 

Relacje:

Rodzina:
Sang Minrin -
Zmienił się dość. Lecz z powodu tego, co robił mi, mamie oraz Soo nie wybaczę mu nigdy. Mam nadzieję, że nigdy to się nie powtórzy.
Sang Yoori -
Jedna z bardziej surowych matek jakie widziałam! Mimo to bardzo ją kocham i wiem, że ona mnie także. 

Sang Soorin [Alytha] - Ha! Wiedziałam, że szybko jej przejdzie i nie wytrzyma nie odzywając się do mnie! No, ale przynajmniej już się na mnie nie obraża. 
Kim Sooyoung - Najukochańsza ciocia na świecie! Uwielbiam z nią plotkować, jednak gdy rozmowa przechodzi na tematy damsko-męskie to już nie za bardzo.
Kim Soohan - Z wiekiem ta dziewczynka robi się coraz bardziej pyskata, ale i tak ją uwielbiam.
Kim Jeonghan -
Nie mam co o nim powiedzieć. Zawsze jak przyjeżdża to przesiaduje jedynie z moim ojcem. Ale chyba jest fajny...
Park Yoongi - Dlaczego tacy ludzie zawsze odchodzą najszybciej? Był taki miły i zawsze mnie rozbawiał gdy było mi źle.
Park Taerin - Jedyna babcia jaką znam, która nienawidzi swojej wnuczki! Ostatnio na urodzinach Soo "przypadkowo" zrzuciła mi na włosy kawałek ciasta.
Sang Minhyun - Bardzo rzadko go widuję, lecz mimo tylko kilku kilku spotkań sądzę, że jest na prawdę bardzo miłym człowiekiem.
Sang Chanjin -
Chyba trochę zbyt rozpieszczająca ta babcia... Jak można tuczyć tak swoje wnuki?! Jestem pewna, że wracając od niej wróciłabym z nadwagą.



Znajomi:

Phoebe Hemmings [Coralina] - Fajna w sumie jest i dość wesoła. Czasami trochę chyba za bardzo za wszelką cenę próbuje coś udowadniać ludziom.
Artem Draytron [Artem] - Nie mam pojęcia co stało się z nim po wyrzuceniu z Hogwartu. Słyszałam, że zachowywał się dosyć dziwnie, ale ja tam nie wiem. Mam nadzieję, że dobrze się miewa.
Scorpius Springer [Niev] - Ledwo go poznałam i przyznam, że naprawdę nie zrobił dobrego pierwszego wrażenia, bo  nasza znajomość nie zaczęła się zbyt dobrze, ponieważ doszło do użycia czarów w niekoniecznie dobrym celu, to obecnie widzę, że jest naprawdę w porządku osobą i nie rozumiem co takiego ludzie złego w nim widzą. Chociaż muszę przyznać, że kaczka z niego trochę agresywna, dziobie niewinnych!
Ruby Rivers [snakeu_] - Jak dla mnie, to trochę przesadza z tą nienawiścią w stosunku do Scorpiusa, ale i tak fajnie mi się z nią rozmawia, nawet miła. Chociaż ostatnio coraz bardziej mnie denerwuje. Ciągle próbuje udowodnić jaką to ona nie jest księżniczką i mam wrażenie, że próbuje sobie wszystkich podporządkować.
Victor Lavenhart [Nox] - Im dłużej przebywam w jego towarzystwie, tym bardziej go lubię! Z nim przynajmniej mogę się trochę pośmiać i powygłupiać. Mam dużą nadzieję, że będziemy się kolegować dużo dłużej, bo jest naprawdę super.
Diana Fleur Johansen [Rinocerotis]  - Jeju... Bardzo przeżywałam jej odejście, ale jednak zdążyłam się z tym pogodzić.

Ciekawostki: 

  • Mimo tego, iż krótko mieszkała w Korei płynnie posługuje się językiem koreańskim.
  • Nad lewą brwią ma malutką bliznę, spowodowaną uderzeniem się w dzieciństwie o kant stołu.
  • Bardzo ładnie rysuje.
  • Słucha K-popu oraz Jazzu.
  • Gdy była młodsza bardzo chciała zostać skrzypaczką.
  • Hodowała kiedyś żabę.
  • Potrafi posługiwać się płynnie koreańskim i angielskim. Nawet dobrze umie też język chiński. 
  • Nienawidzi słodyczy, wyjątkiem jest gorzka czekolada.
  • Panicznie boi się burz. 
  • Cierpi na astrafobię, donokolufobię oraz klaustrofobię.
  • Ma naprawdę wysoką samoocenę.
  • Jej boginem jest słabo oświetlone pomieszczenie.
  • Jeśli wyczaruje patronusa będzie nim żółw.
  • Jej ulubionym zwierzęciem jest lis.
  • Nienawidzi koloru żółtego.
  • Jej ulubionymi kolorami są niebieski, różowy i czerwony.
  • Ulubionym kwiatem jest róża.
  • Jest bardzo wrażliwa.
  • Głos
  • Gra na skrzypcach już odkąd skończyła sześć lat, wychodzi jej to znakomicie.
  • Soo mówi, że bardzo dobrze śpiewa.
  • Nie zdała jeden raz. 
  • Ma niezwykle dobrą pamięć.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
@Uptade
- Dodano kilka ciekawostek
- Dodano jedno zdjęcie
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#3
@Refresh
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
@Reff bo mogę.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#5
Dam like bo mogę.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#6
Dam łapkę za spoko loszkę w 15-19 Cool
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#7
Całkiem ładna i przejrzysta kartusia. Lajkuje.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
ladne
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#9
Ok no to odświeżam
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#10
@Aktualizacja
- Poprawiono zdjęcia



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.